anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wysyłka za granicę

MAMY ROZWIĄZANIE!
theRedfu
#7 Wielbiciel#

Dobry wieczór, chcę zamówić jedną rzecz i w wyborze dostawy mam takie opcje jak na zdjęciu. Czy wybranie opcji wysyłka za granicę, która jest szybsza niż kurier i dostawa do domu jest dobrym wyborem? W sensie czy chodzi o to, że paczka będzie wysyłana z Niemiec? Mógłby mi to ktoś wytłumaczyć, gdyż zależy mi na szybkiej wysylce. Pozdrawiam. 

theRedfu_0-1608248456337.png

 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
xyz96
#21 Demiurg#

@theRedfu Zdjęcie jest widoczne tylko dla Ciebie, dla innych zamaskowane. Napisz jaśniej, o co Ci chodzi.

oznacz moderatorów
theRedfu
#7 Wielbiciel#

Okej, nie wiedziałem. Przy wybieraniu sposobu przesyłki mam dwie opcje. Albo "Dostawa na adres", albo "Wysyłka za granicę", gdzie ta druga opcja jest dużo szybszym rozwiązaniem. W tej opcji można również zmienić kraj, np. Niemcy, Belgia itd. Więc moje pytanie, czy nagłówek jest po prostu tak sformułowany i chodzi o przesyłkę z zagranicy do Polski i spokojnie mogę zamawiać z tą opcją? Pozdrawiam 🙂 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@theRedfu Chodzi o wysyłką za granicę a nie z zagranicy, sprzedawca udostępnia sprzedaż poza Polskę, możesz spokojnie zamawiać.

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@theRedfu nie, sprzedawca wysyła także do Niemiec zamówienia, jak jesteś w Polsce do wybierasz kuriera 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów