anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wyszukiwanie czy to jakiś żart?

Wojtek1211
#7 Wielbiciel#

Czy tylko u mnie wyszukiwanie produktów działa... nie działa w ogóle właściwie?

Chce coś wyszukać - produkty posortowane niby po modelach ale powtarzają się w głównym oknie te same modele, a jak wejdę w dany produkt to mam różne modele i to w innych rozmiarach niż szukam.

Bardzo ciężko się korzysta teraz z allegro, nie wpadłoby mi do głowy ze po 19 latach i 6 miesiącach korzystania (w ostatnim czasie bardzo wygodnego robienia zakupów) z tego serwisu będę musiał szukać innej platformy do robienia zakupów bo to wyszukiwanie jest tak frustrujące...

O tym że po wyszukaniu i ustawieniu od najpopularniejszych pojawiają się wcale nie najpopularniejsze produkty a po ustawieniu od najtańszych wcale nie pojawiają się najtańsze.

WSTYD Allegro!

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

kostas11
#21 Demiurg#

@Wojtek1211 były testy przez dwa lata, ponoć taki widok przyniesie 6 mln dodatkowych transakcji, kupujący są zadowoleni, łatwiej się kupuje itp. opinia 1000 niezadowolonych kupujących kontra 14 mln ich nie interesuje 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Crow_Empire
#13 Ambasador#

14mln... Z tego pewnie na biedę pod 10 milionów zablokowanych kont oszustów 🙂

oznacz moderatorów

Crow_Empire
#13 Ambasador#

Ja dużo kupowałem używanych rzeczy, naprawdę dużo... Od kilku tygodni nie kupiłem nic, bo nic nie mogę znaleźć.

Z nowymi nie ma problemu, choć trzeba uważać, bo Allegro podsuwa to co chce podsunąć, i tak np szukasz najtańszej rzeczy, Allegro Ci ją podsuwa, ale jak poszukasz głębiej, to się okazuje, że tą samą rzecz można kupić jeszcze taniej i to o wiele :]

 

W moim przypadku może chodzi o wypchnięcie używanych rzeczy, dlatego z tym walczą, nie wiem, ale dużo ludzi tutaj pisało o problemach z używanymi rzeczami.

 

Nie wiemy co te korpo ludki mają tam w głowach i co kombinują w tej swojej chorej bańce zwanej "decyzję biznesową".

oznacz moderatorów

Wojtek1211
#7 Wielbiciel#

DRAMAT!!! Musiałem kupić akurat kilka rzeczy i prawie nabawiłem się nerwicy. Tę opcję wyłączałem i nie chodzi tu o przyzwyczajenie tylko o jej działanie.

"Drogie" Allegro, chciwość nie popłaca - z tej wyszukiwarki nie da się korzystać...

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

A to nie żart tylko rzeczywistość, kpiny z nas wszystkich.

oznacz moderatorów