anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

wyszukiwanie jednego sprzedawcy dla kilku poszukiwanych rzeczy

MAMY ROZWIĄZANIE!
wgorski13
#9 Pomysłodawca#

Witam, czy jest jakaś metoda aby znaleźć jednego sprzedawcę, który ma np. dwie różne poszukiwane przeze mnie rzeczy?. Np szukam dwie różne witaminy (C i D), które chciałbym kupić jednym transportem u jednego sprzedawcy. Szukanie najpierw sprzedawców wit C potem osobno sprzedawców witD a potem wśród znalezionych wyszukanie tych którzy mają jedną i drugą jest bardzo kłopotliwe. Może jest łatwiejszy sposób?

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11
pinsplash
#21 Demiurg#

@wgorski13 Na górze strony masz okienko "czego szukasz" w nim możesz kliknąć "szukaj wielu" i wpisać przedmioty których szukasz. Będziesz miał podanych sprzedawców którzy mają i to i to.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów
wgorski13
#9 Pomysłodawca#

super, dzięki

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@wgorski13 Jestem nieco zaskoczony, że tego nie zauważyłeś, mimo że jest to stale widoczny element wyszukiwarki;]

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
wgorski13
#9 Pomysłodawca#

trudno, będziesz musiał z tym zaskoczeniem żyć....

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@wgorski13 Ani mnie to grzeje, ani ziębi. Tyle iż nieco męczące zaczyna być to, że ludzie coraz częściej zadają banalne pytania o oczywistości, które mają centralnie przed oczami.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
wgorski13
#9 Pomysłodawca#

Zapytałem bo nie umiałem znaleźć. Ktoś miły i sympatyczny szybko mi pomógł, od razu wykorzystałem odpowiedź i podziękowałem. A ktoś inny, którego to "ani ziębi ani grzeje" usiłuje być złośliwy. Po co?

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@wgorski13 Gdzie widzisz jakąś złośliwość? Po prostu wyraziłem swoje zakłopotanie sytuacją, która często przytrafia mi się w codziennym życiu. Często bywa tak, że ten czy inny znajomy o coś pyta, tłumaczę, mija tydzień/dwa/miesiąc i znów pyta o to samo, bo zapomniał. I tak kilka razy w roku. Przy czym, gdy np. nie mogę odebrać telefonu w danym momencie okazuje się (zazwyczaj po godzinie czy dwóch), że sami są w stanie znaleźć potrzebne im informacje. Można więc założyć, że sporo z tych sytuacji (nie wszystkie) są sprowokowane zwykłym lenistwem.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
wgorski13
#9 Pomysłodawca#

takie miłe tłumaczenie, już myślałem że jest OK, ale na koniec szpila: "zwykłe lenistwo". W każdej z pozoru kulturalnej Twojej wypowiedzi jest ukryta szpilka. Widocznie inaczej nie potrafisz...

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@wgorski13 Jest OK. Piłem do sytuacji, które przytrafiły mi się osobiście, a nie do Twojej.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
wgorski13
#9 Pomysłodawca#

Miłego dnia.

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

Wzajemnie.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów