anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wyszukiwanie kilku produktów od jednego sprzedawcy

MAMY ROZWIĄZANIE!
_jusa_
#7 Wielbiciel#

W jaki sposób szukać kilku produktów - ale tak żeby wyświetlały mi się oferty tych sprzedawców u których kupie te właśnie kilka szukanych produktów.

oznacz moderatorów
49 ODPOWIEDZI 49
Mazonia08
#1 Nowicjusz#

Ja mam tylko na laptopie😔

oznacz moderatorów
Cidrax
#7 Wielbiciel#

Coś się zmieniło od tego czasu? Wiadomo kiedy będzie ta funkcja dostępna na mobilkach?

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Cidrax @Mazonia08 w tej chwili "szukaj wielu" można użyć w przeglądarce (również korzystając z przeglądarki na telefonie). Natomiast w aplikacji tej możliwości nie ma. 
W aplikacji, w opcjach wyszukiwania możesz wyszukać daną frazę u sprzedawców, których produkty masz już w koszyku. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Cidrax
#7 Wielbiciel#

Nie pytałem czy jest taka opcja. Dobrze wiem, że nie ma. Pytałem czy wiadomo kiedy będzie. Czytanie ze zrozumieniem 🙂 

oznacz moderatorów
Client:78971077
#2 Obserwator#

Korzystam wyłącznie z aplikacji mobilnej i widzę że temat już był zgłoszony.

Tylko nie do końca widzę, że to to co chciałbym.

Moja wersja to w wyrzukiwarce (albo filtry) klikam opcję "dodać przedmiot z koszyka" i dostanę wyniki wyszukiwań WSZYSTKICH sklepów które zawierają również mój przedmiot z kosza.

oznacz moderatorów
a_brod
#12 Orędownik#

jeżeli znasz nazwę użytkownika, to w wyszukiwarce w menu rozwijalnym. tam gdzie domyślnie jest wybrane "Wszystkie kategorie" wybierasz z listy "Użytkownicy" i  wpisujesz nazwę użytkownika i już szyukasz w jego aukcjach.

Endrju
oznacz moderatorów
hofmanix
#8 Zapaleniec#

Albo w aukcji przedmiotu, który Cię interesuje jest opcja (wszystkie przedmioty sprzedającego)Klikasz i przenosić Cię do listingu ofert z opcja wyszukiwania u tego sprzedawcy.

A5FC0E72-D190-4ECD-8199-14EA5EFEFD66.jpeg

oznacz moderatorów
animag
#7 Wielbiciel#

Bylo - ale już nie ma.Czemu? Taka **piiip**ista funkcja, zdążyłam sie nacieszyć i zabraliście.

 

oznacz moderatorów
pinsplash
#21 Demiurg#

@animagale przyznasz, że umiejscowienie było **piiip**

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów
animag
#7 Wielbiciel#

w sensie ze ludzie zamawiają więcej jak tej opcji nie ma?

oznacz moderatorów