anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wyszukiwanie - nie wiąże produktów zdostawcami tych w koszyku

Client:34896733
#7 Wielbiciel#

Mam już produkty w koszyku od różnych dostawców. Szukam nowych i chcę, by 0 jak to dawniej bywało - na górnym pasku, ponad wynikami wyszukiawania, pojawiały mi się propozycje "kup od swoich sprzedawców z koszyka". bez tego musze u każdego pojedynczego dostawcy z koszyka wystukiwać osobno szukany produkt... Czy to możliwe że jakimś przypadkowym kliknięciem pozbawiłam się takiej opcji czy też Allegro ją juz wyłączyło? Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź, znacznie ułatwi mi to sfinalizowanie zakupów

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Client:34896733 A czy faktycznie te przedmioty, które próbujesz wyszukać są dostępne u sprzedających, których oferty masz już w koszyku?

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Zenobianow
#8 Zapaleniec#

Ta genialna funkcjonalność została wyłączona a nie sprzedawcy nie mają ofert w koszyku. Teraz muszę marnować godziny czasu na przeszukiwanie pojedynczych sprzedawców jeśli np. chce kupić 30 różnych tanich produktów u jednego sprzedawcy jak np. karty kolekcjonerskie i przegrzebywać który ma najwięcej tych które chce. Allegro pewnie myśli że jeśli utrudni nam zakupy to więcej kupimy i pewnie ma rację jak chodzi o większość kupujących. Liczą się tylko zyski nie komfort klienta.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Zenobianow aby dobrać oferty od tego samego sprzedającego kliknij "szukaj wielu" wtedy możesz wpisać przedmioty których potrzebujesz i znajdziemy takich sprzedających, którzy mają je wszystkie:

la_nika_1-1726919382494.png

la_nika_2-1726919469788.png

Możesz też wyszukać przedmioty od sprzedającego, którego oferty masz już w koszyku, gdy klikniesz "dobierz produkty":

la_nika_0-1726919338119.png

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Zenobianow
#8 Zapaleniec#

Ta funkcja wcale nie zastępuje tamtej ani nie rozwiązuje mojego problemu. Jakiś sprzedający musiał by mieć wszystkie 30 kart u siebie w sklepie. Wystarczy że nie ma jednej i jako wynik dostaniemy komunikat że nie ma sprzedającego który posiada wszystkie wyszukiwane produkty. A jak chodzi o karty kolekcjonerskie gdzie ich pula to tysiące różnych kart czasem ciężko znaleźć np. kogoś kto ma wszystkie 5 szukanych kart. To jest problem tej funkcji. Działała by gdyby pokazywała kogoś kto ma najwięcej szukanych produktów nie wszystkie. Dobierz produkty wiem jak działa bo jestem zmuszony tego używać co wygląda tak że muszę u np.7 sprzedawców wklepywać wszystkie 30 nazw kart których szukam i patrzeć który ma najwięcej co zajmuje dosłownie godziny. Proszę sobie spróbować skompletować losową talię kart np. do gry magic the gathering gdzie jest 100 różnych kart i zobaczyć jak proste to jest używając waszych opcji.

oznacz moderatorów

nypress
#1 Nowicjusz#

Fajnie by było gdyby system sugerował wymianę jednego dostawcę na innego jeśli ma podobny product u siebie. Przykład: Mam Product A w koszyku od jednego dostawcy i product B w koszyku od drugiego dostawcy. Fajna by była auto sugestia, "Dostawca nr 1 również ma product B w ofercie, czy chcesz product B zamówić u dostawcy nr 1"

oznacz moderatorów

Zenobianow
#8 Zapaleniec#

Owszem ale allegro woli jak się nie zorientujesz i do obu koszyków dołożysz coś do darmowej wysyłki. Prawda jest taka że optymalizacja wygody klienta przy dobieraniu produktów allegro się nie opłaca. Mają już sprawdzone rozwiązania z których klienci byli bardzo zadowoleni ale jakiś geniusz się zorientował w firmie że jak klientom się łatwiej kupuje to kupują tylko to co chcą i wywalili wszystkie świetne narzędzia i zostawili tylko minimum które wystarczy żeby nie sfrustrować klienta tak że zrezygnuje całkiem z serwisu.

oznacz moderatorów