anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

wyszukiwanie w opisach ofert

czarek33z
#9 Pomysłodawca#

Witam wszystkich!

Chyba nie tylko ja jestem zdenerwowany usunięciem (testowym??) możliwości wyszukiwania w opisach ofert. To była (i mam nadzieję, że wróci) możliwość bardzo przydatna! 

Apeluję do Zarządzających portalem do przywrócenia tej funkcji!!!! 

Pozdrawiam,

Czarek 

oznacz moderatorów
25 ODPOWIEDZI 25

Cateia
#7 Wielbiciel#

Brak szukania w opisie to kolejny krok w tył Allegro. Już bez tego wyszukiwanie działa coraz gorzej. Wyszukuje oferty totalnie nie związane z zapytaniem. Teraz dobiliście funkcjonalność. Brawo.

Słowo do @Knowhere: Nikt nie chce cię tu słuchać. Wracaj na elektrodę.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Cateia Nikt powiadasz. Spoko, to jest was już (aż) dwóch (a może dwoje)🤣

PS Widzę kolejny biograf mojego życia wypełzł spod kamienia - zmień źródło informacji, bo obecne ostro robi cię w jajo, gdyż nigdy nie miałem konta na elektrodzie😏

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

czarek33z
#9 Pomysłodawca#

Nie wiem co to takiego "elektroda" przywołana przez Cateię, ale uważam, że Moderator powinien interweniować w sprawie - co tu dużo mówić - chamskich odzywek na forum społecznościowym. To robi bardzo złą atmosferę i de facto uniemożliwia/ zniechęca do dyskusji.

Myślę, że nie jest to w interesie portalu Allegro.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

No właśnie, ktoś powinien w waszej sprawie interweniować, bo to ty i twój poplecznik zaczęliście tutaj pyskówki. I masz rację - to zniechęca do jakiejkolwiek pomocy takim roszczeniowcom jak wy.
Jeszcze na koniec zrób(cie) z siebie ofiarę/ofiary, wszak taki sposób bycia jest dziś dość popularny, bo zapewnia atencję i w miarę lekką egzystencję.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

BURZYNSKID
#13 Ambasador#

@Knowhere jesteś moderatorem i allegro opłaca Cię za pracę na forum ? Jeśli nie, nie odpisuj i nie wdawaj się w dyskusje. Nie musisz tego robić, nie musisz nikogo pouczać jak ma się zachowywać na forum. Od tego są moderatorzy.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@czarek33z Wyraziłeś swoją opinię dotyczącą usunięcia opcji “Szukaj też w opisach ofert”, a my jak już Cię informowałyśmy, przekazałyśmy ją w całości do zespołu, który pracuje nad optymalizacją przeglądarki na Allegro. W innym wątku wyjaśniłam Ci już dlaczego i jak długo będzie trwał etap testowania, więc zapoznaj się proszę z moją wypowiedzią tutaj. Jeśli masz jeszcze jakieś wątpliwości w tej kwestii, chętnie na nie odpowiem, ale nie rozpoczynaj proszę kolejnych wątków dotyczących tego samego tematu.

@Knowhere @czarek33z  Bardzo proszę Was obu o zaprzestanie wyrażania wzajemnych komentarzy, słownych przepychanek i wszelkiego rodzaju obraźliwych wypowiedzi skierowanych w stosunku do innych użytkowników. Dla przypomnienia tutaj znajdziecie zasady panujące na Allegro Gadane. Niniejszy wątek zamykam.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów