anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wyszukiwanie w wybranych kategoriach

dolszews
#7 Wielbiciel#

Czy istnieje możliwość wyszukiwania w wybranych kategoriach? Np. interesują mnie oferty sprzedawcy, ale tylko w kategoriach filmy i muzyka.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

Skill_Player
#14 Krzewiciel#

@dolszews jeżeli masz nick jakiegoś sprzedającego który oferuje taki towar to możesz wpisać go w wyszukiwarkę na górze strony, obok nacisnąć i rozwinąć suwak w dół i wybrać "sprzedawcy".

Po zatwierdzeniu szukaj po lewej stronie wyskoczą ci podkategorie w których dany sprzedawca posiada wystawione aukcje. Z nich sobie można wybrać dane interesujące kategorie.

 

Lub jesteś na aukcji jakiegoś randomowego sprzedającego to możesz nacisnąć na jego nick, rozwinie się podstrona "o sprzedajacym" i tam będzie dostępny odnośnik do wszystkich aukcji sprzedającego lub drugi który jest odnośnikiem do wszystkich jego aukcji w kategorii w której obecnie przeglądasz asortyment.

Mam nadzieje, że o to chodzi?

oznacz moderatorów

dolszews
#7 Wielbiciel#

Przepraszam, teraz widzę, że niejasno się wyraziłem. Dokładnie chodzi mi możliwość obserwowania aukcji danego sprzedawcy, ale tylko w wybranych kategoriach. Czy istnieje możliwość wybrania więcej niż jednej ?

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@dolszews Tak. Możesz przejść do wszystkich ofert sprzedającego, kliknąć w konkretną kategorię i dodać wyniki do obserwowanych wyszukiwań. Możesz to powtórzyć w wybranych kategoriach.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

dolszews
#7 Wielbiciel#

No tak, to wiem. Rozumiem, że nie da się tego zrobić w jednym wyszukaniu? Powielanie wyszukiwania dla każdej kategorii, powoduje, że robi się bałagan. Podobnie zresztą, jeśli chcę obserwować wyniki dla danego słowa kluczowego, ale tylko w wybranych kategoriach.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@dolszews Nie, w jednym wyszukaniu się nie da.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów