anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

wyszukiwarka allegro - frazy

damianjasinski
#7 Wielbiciel#

chcialbym znalezc wszystkie produkty na stronie allegro, ktore maja fraze "Młynki" w tytule produktu. Wpisujac ta fraze w wyszukiwarke dostaje pojedyncze mlynki, poniewaz sa umieszczone w kategori "mlynki" czyli dostaje mnostwo przedmiotow z fraza "Młynek" zamiast "Młynki", poniewaz wszystkie produkty z fraza "Młynek" znajduje sie w kategorii "Młynki". Widac ze wpsujac ta fraze wyszukiwarka system nie szuka tylko w tutulach produktow ale w nazwach ketegorii i wyswietla produkty ktorych nie chce. Jak to zmienic?

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

xyz96
#21 Demiurg#

Wyszukiwarka pokazuje wszystkie odmiany danego słowa. Jeśli chcesz zawęzić wyniki wyszukiwania weź wpisane słowo w cudzysłów. Moim zdaniem powinno się to obywać automatycznie, byłoby mniej problemów z wyszukiwaniem, ale Allegro woli podsuwać jak najwięcej ofert, także luźno związanych z poszukiwanym przedmiotem. Niestety cudzysłów nie wpływa na odmianę.

oznacz moderatorów

damianjasinski
#7 Wielbiciel#

niestety cudzyslow nie rozwiazuje mojego problemu, poniewaz wciaz pokazuje pojedyncze mlynki, bo wyszukiwaraka znajduje poszukiwane przeze mnie slowo "mlynki" w nazwie kategorii "mlynki". pojedynczy mlynek znajduja sie w kategorii "mlynki" wiec wyswietla go kiedy wspuje slowo "mlynki" niezaleznie czy podaje cudzyslow czy nie.

oznacz moderatorów

Wioletta2701
#14 Krzewiciel#

@damianjasinski Kiedy chcę, by wyświetliło mi się możliwie, jak najwięcej przedmiotów, wpisuję fragment słowa i dodaję gwiazdkę - młyn* i wyświetlają się różne odmiany słowa młyn, w zależności od tego, co podał w tytule i opisie sprzedający.

Oprócz samej frazy, zaznaczam także opcję szukaj także w opisach.    

Jeśli poszukiwany towar jest specyficzny i wyszukiwarka nie wyświetla satysfakcjonujących mnie wyników, przedmiotu szukam z poziomu kategorii i podkategorii.

Wiola
oznacz moderatorów