anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wytłumaczcie mi jak mam zapłacić?

1qaz
#8 Zapaleniec#

Witam,

Kupiłem w odstępie 2 minut 2 przedmioty z licytacji od jednego sprzedawcy. Za cholerę nie mogę połączyć tych 2 zakupów do jednej przesyłki. Sprzedawca w jednej przesyłce wysyła do 5 przedmiotów, więc się mieszczę. Chciałem zakupy połączyć, bo mam smarta. Jestem na Allegro 20 lat, ale takich cyrków jeszcze nie widziałem!

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

mdrogeria
#21 Demiurg#

1qaz moje zakupy - zaznacz - ptaszki w kratkach i na dole zapłać .

oznacz moderatorów

1qaz
#8 Zapaleniec#

Przy zakupach nie ma żadnych kratek! Kiedyś były, można było pogrupować zakupy od jednego sprzedawcy. Lub przy płaceniu można było dodać zakup. Zakupy z licytacji, nie z koszyka! Teraz wszystkie zakupy są pojedynczo i tak tylko można płacić!

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@1qaz No to żeby były kratki, kliknij na górze napis ZAZNACZ.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

1qaz klioknij zielony napis ,,ZAZNACZ ,, pokażą się kratki

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@1qaz Na samej górze strony z Twoimi zakupami kliknij ZAZNACZ, potem po lewej stronie zaznacz właściwe zakupy i na samym dole strony kliknij Zapłać.

oznacz moderatorów

tepes1
#7 Wielbiciel#

Czasami to zaskakuje po dłuższej chwili. Po ostatnich zmianach w panelu też tak mi się przydarzyło.

oznacz moderatorów

1qaz
#8 Zapaleniec#

Wielkie dzięki, w życiu bym na to nie wpadł... A 20 lat na Allegro...

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@1qaz  "... A 20 lat na Allegro..."

Właśnie o to chodzi, starych użytkowników trzeba się pozbyć bo trudno się ich reformuje.
Ja też mam dokładnie taki sam staż i coraz trudniej mi zrozumieć po co te codzienne "ułatwienia"

Ja dla odmiany nigdy nie mogę zgadnąć jakie nowe opcje - utrudnienia w wyszukiwarce spotkam.

Tego wszystkiego chyba nawet sami pracownicy - admini  nie ogarniają.

oznacz moderatorów