anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zakup treści cyfrowych, a POK

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:42790320
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, kupiłem od pewnego Pana rzeczy do gry, potem żądałem zwrotu pieniędzy aczkolwiek wysłał to i tak. Uznał, że nie udziela zwrotów, natomiast allegro zwróciło mi pieniądze za zakup, czy w tym momencie mogę akceptować te rzeczy z wymiany? Czy odrzucić to? Bo sprzedający się zarzeka, że nie przyjmuje zwrotów i nie wiem co mam zrobić w tym momencie.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
Client:79577720
#14 Krzewiciel#

Jeżeli allegro zwróciło Ci wpłatę z POK to już nie twój problem. Rzeczy powinieneś zwrócić. Jeżeli sprzedający ich nie chce to jego sprawa. 

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Allegro Ci oddało pieniądze z POK? Lepiej to odrzuć, bo ktoś Cię będzie posądzał o to, że otrzymałeś pieniądze od Allegro i rzecz od sprzedawcy. Możesz też zostawić i spytać Allegro, co oni na to.

Allegro prawdopodobnie Ci odpowie, że to sprawa między Tobą a sprzedawcą, więc jeśli sprzedawca nie chce przyjąć, zostaw sobie, tylko zachowaj jakąś korespondencję na dowód, że nie chciał.

oznacz moderatorów
ZibiK30
#18 Luminarz#

@Client:42790320 Jeśli dostałeś zwrot kasy to zapytaj allegro co masz z tym teraz zrobić. Powinieneś zwrócić sprzedawcy. Żeby się potem nie okazało, ze ktoś Ci zarzuci, ze dostałeś kasę a nie zwróciłeś 😉

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@Client:42790320 Jak mogłeś dostać kasę z POK i towary ? jeśli kupiłeś od osoby prywatnej ona nie ma obowiązku przyjmować zwrotów ( chyba że reklamowałeś ) 😞 towar oddaj sprzedawcy bo jest jego własnością skoro dostałeś rekompensatę 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Client:42790320, w przypadku zakupu towarów będących treściami cyfrowymi, które nie są zapisane na nośniku materialnym, nie ma możliwości ich zwrotu, chyba, że Strony wcześniej uzgodniły inaczej.

Otrzymałeś produkt drogą elektroniczną, w związku z tym Sprzedający ma prawo odmówić przyjęcia zwrotu towaru. Jednak w tym przypadku dostałeś zwrot środków za zakup poprzez POK. Mogę Cię jedynie poprosić o to, abyś po prostu nie korzystał z produktu, który otrzymałeś, a którego nie możesz zwrócić.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów