anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zásilku jsem neobdržel a musím znovu zaplatit, ale prodejce nenapsal jak, co mám dělat?

Client:107339100
#7 Wielbiciel#

Dobrý den, nevím kde Muj dotaz položit. Prošvihnul jsem termín vyzvednutí balíčku z Paczkomatu (Chalupki DINO) a nyní prodejce píše, ze je treba znovu uhradit dopravu až jim balicek přijde zpět. Úhrada není problem, ale nedostal jsem od prodejce odpověď jak a kde uhradit a balicek je již týden označen, ze byl odeslán zpět. Reakce prodejce je pokaždé stejná. Prosím o odpověď jak dále postupovat. Děkuji. Jakub

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Client:107339100 Jakub . W zakładce ,, moje zakupy ,, w szczegółach pod zapłaconą kwotą masz niebieski przycisk ,, dopłać ,, 

Jeśli sprzedawca nie udziela Ci satysfakcjonującej odpowiedzi przez CW użyj przycisku ,,zgłoś problem z zakupem ,,

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

Dobrý den@Client:107339100!

(Translator): 

V záložce "moje nákupy" v detailu pod zaplacenou částkou máte modré tlačítko "zaplatit"
Pokud vám prodejce přes CW neposkytne uspokojivou odpověď, použijte tlačítko „nahlásit problém s nákupem“

mdrogeria dobrá rada, pro každý případ přidávám překlad do češtiny a dejte vědět, pokud budete mít stále problémy s objednávkou, zapracujeme!

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Client:107339100
#7 Wielbiciel#

Napsal jsem tedy na podporu. Tlačítko opravdu není v nabídce. Jediný údaj je, ze je “Odeslalismy zakup do nadawcy dne 17.kwi”

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:107339100 OK, dobře. Pokud nyní prodejce nereaguje ve vámi nastavené diskusi, můžete po 24 hodinách požádat Allegro o pomoc, použijte toto tlačítko a dejte mi vědět, zda se vše vyřešilo.
(Translator) 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów