anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zablokowana sprzedaz

Marta_Ka92
#7 Wielbiciel#

Witam, 

W skrócie opiszę swoją sytuację. Pracuje w firmie XYZ które ma swoje firmowe konto na Allegro. Zaznaczam że nie jestem właścicielem tego konta, tylko pracownikiem tej firmy. Konto tej firmy zostało zablokowane przez Allegro (powodu nie będę podawała bo to nie jest istotne w mojej sprawie). Kilka dni temu zakupiłam na allegro przedmiot z MOJEGO PRYWATNEGO konta, w odpowiedzi na zakup otrzymuje maila z Allegro 'że mam ograniczoną funkcjonalność konta w tym zablokowaną sprzedaż'. Akurat na Allegro nic nie sprzedaję, tylko kupuje zatem duże było moje zdziwienie, że akurat blokują mi sprzedaż. Wysłałam zapytanie do Allegro o powodzie takiej blokady, otrzymałam odpowiedź że po ich weryfikacji stwierdzili że moje konto JEST POWIAZANE z kontem firmowym firmy XYZ. I obawiają się ze mogę WYSTAWIAC na ich rzecz przedmioty  - nigdy tego nie robiłam i nie miałam zamiaru robić, a nawet jeśli bym to zrobiłam to myślę że dopiero w momencie gdy bym wystawiła ofertę to powinni mi zablokować konto a nie w momencie JAK DAJE ALLEGRO ZAROBIC. Po zweryfikowaniu moich wszystkich danych domyśliłam się, że powiązali mnie z powodu ADRESU DOSTAWY - dokładnie... ustawiony miałam adres dostawy firmy XYZ.. KPINA. Gdyby tego było mało.. uwaga.. mojemu partnerowi RÓWNIEŻ zrobili to samo co mi srwierdzajac że jest powiązany z firmą XYZ ponieważ też ma ustawiony taki adres dostawy. Ręce nam opadły. Chcemy to poruszyć u rzecznika bo to co Allegro zrobiło to PATOLOGIA. Czy ktoś z Was miał podobna sytuację?

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Marta_Ka92 Cześć! To rzeczywiście niekomfortowa sytuacja i rozumiem Twoje niezadowolenie. Sprawę blokady jesteś w stanie wyjaśnić wyłącznie z Działem Bezpieczeństwa w korespondencji mejlowej: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=28111aef-fc3d-4ee0-a94e-d1d7ac01fa65&subjectId=fed698b4-f... 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Marta_Ka92 Co tu wyjaśnić to absurd i niestety powtarzający się na Allegro, było więcej takich przypadków opisów. Proponuje ustawić konta powiązane > wszystkie te co mają dostawę do ....Polski. Naprawdę nie da się zatrudnić nikogo mądrzejszego w tej firmie.🤔

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Działania pozbawione logiki i sensu są wizytówką DB a dochodzenie się z nimi bywa chorobliwie męczące. 

oznacz moderatorów