anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zaginiona przesyłka

Simona_Mikko
#7 Wielbiciel#

Moja przesyłka zaginęła. Sprzedawca twierdzi, ze przekazał kurierowi przesyłkę 06.12.2022 i nie posiada potwierdzenia. 12.12.2022 kontaktowałam się ze sprzedawcą i otrzymywam informację, ze zajmuje sie sprawą. Dzwoniłam kilkakrotnie do firmy kurierskiej dpd. Otrzymalam informację, ze nie mają mojej przesylki i ze kurier nie odebral przesylki od sprzedawcy. 16.12.2022 otworzylam spór ze sprzedawcą. Dopiero wtedy zlozono w dpd reklamację. Czas rozpatrzenia reklamacji to 30 dni. Zaplacilam za karme dla psa 350 zl. Czy moge w jakis sposob odzyskac pieniadze czy musze czekac 30 dni na rozpatrzenie reklamacji.. co moge zrobic?? @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_   @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Simona_Mikko poproś proszę o pomoc pracownika Allegro w prowadzonej dyskusji. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Simona_Mikko a posiadasz numer przesyłki ? co pokazuje, jeśli w systemie jest że nie nadana ( przygotowana ) to sprzedawca powinien od razu nadać ponowną lub zwrócić kasę, w tym przypadku nie musisz czekać 30 dni 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Simona_Mikko
#7 Wielbiciel#

. Na stronie allegro jest w drodze. A na stronie dpd ze przesyla zarejestrowana, jeszcze nienadana. I pozniej powiadomienie mail  i na tym sie konczy.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Po co wydzwaniasz po kurierach a nie robi to sprzedajacy skoro nie nadał?

oznacz moderatorów

Simona_Mikko
#7 Wielbiciel#

Sprzedajacy powiedzial ze przekazal kurierowi ale nie ma potwierdzenia na to.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Simona_Mikko Jeśli na stronie allegro masz nadanie oraz potwierdzenie e-mail to sprzedawca nadać musiał widać DPD ma gila co nie jest ewenementem ,  niemniej nie zwalnia go to z odpowiedzialności na przesyłkę .

oznacz moderatorów

medalik_2009
#17 Koryfeusz#

@mdrogeria przy Allegro DPD bez umowy własnej nie bardzo, prędzej nadawca. 😎

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@medalik_2009 więc jakim cudem autor wątku ma w szczegółach nadanie .??

oznacz moderatorów