anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zajrzyj do obserwowanych wyszukiwań - czyli nowy wygląd Obserowowanych Wyszukiwań

Hellsin
#9 Pomysłodawca#

Witam, tak jak w temacie, w ciągu paru ostatnich dni, allegro zmieniło wygląd listy obserwowanych kategorii wyszukiwań, jak kiedyś była lista z duża ilością przedmiotów, to tak obecnie od paru dni jest lista z trzema przedmiotami z danej grupy i dużą czcionką napis:

"ZOBACZ WSZYSTKIE NOWE" 

Ok wszystko by było fajnie i ładnie, gdyby nie to, że jak nawet wejdzie się w ten przycisk to są aukcję z ponad 24h ... sortowane w dół według czasu dodania ... stało się to strasznie zlane i mało czytelne, dodatkowo Allegro już dawno usunęło opcję, po której można było sprawdzić jakie aukcje zostały wystawione w ciągu 24h i innym odstępie czasu ... 

Czy tylko mnie irytuje ta zmiana ? Co na to Allegro ? Pozdrawiam

oznacz moderatorów
106 ODPOWIEDZI 106

sunset_station
#8 Zapaleniec#

Potwierdzam. Szału nie ma, ale chociaż ktoś zaczął coś z tym robić.

oznacz moderatorów

Hellsin
#9 Pomysłodawca#

Dalej sztuka dla sztuki ... jak było to niepraktyczne, tak dalej jest ... brawo xD

oznacz moderatorów

zenek_135
#9 Pomysłodawca#

Jedyne co zaczęli robić to zarządzanie oburzeniem allegrowiczów. Przełączanie raz to 9 ofert a raz 16 i potem z powrotem 9. Zmniejszanie ofert ograniczonej ilości osób aby nie podniósł się raban jednocześnie. A tym wytrwałym co stale wypełniają "ankiety" dając zero przywracają normalne powiadomienia (tylko na kilka miesięcy) aby zamknęli jadaczki.

oznacz moderatorów

zenek_135
#9 Pomysłodawca#

Nic nie zrozumieli! Po wielu miesiącach wypełniania "ankiety" i dawania najniższej możliwej oceny próbują mnie udobruchać zwiększeniem limitu z dziewięciu ofert na szesnaście. Skoro tak to ja im zwiększę ocenę z 1/10 do aż 2/10 z jednakowym objaśnieniem.

##################################################

######   ZDEJMIJCIE LIMIT OFERT W POWIADOMIENIACH !!!   ######

##################################################

oznacz moderatorów

Maciek54321
#9 Pomysłodawca#

POPIERAM w 100%

Cóż z tego, że teraz jest max 16, jak nie wiadomo ile jest w całości? i co, mam otwierać każde 'pokaż więcej ofert' i sprawdzać czy jest ich 17 czy 98? Nie otwieram więc tego wogóle.

Allegro sprawia wrażenie robienia na złość użytkownikom. Bardzo brzydkie zachowanie!

oznacz moderatorów

zenek_135
#9 Pomysłodawca#

Nie tylko brzydkie zachowanie ale nawet SABOTAŻ! Bo nie wiem sam już jak to inaczej określić. Pracownicy Allegro zapomnieli, że są tu dla nas a nie my dla nich!.

oznacz moderatorów

Hellsin
#9 Pomysłodawca#

Dziś kolejny prezent, przypomnienie o black week doszło, natomiast nawet zepsute zestawienie nie ... brawo 

oznacz moderatorów