anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

zaknięcie dyskusji przez allegro

MAMY ROZWIĄZANIE!
grzesieks7
#8 Zapaleniec#

Cześć,

Dziś Allegro zamknęło moją dyskusję. Napisałem do sprzedającego w dyskusji gdyż pomimo 2 napraw dalej urządzenie działa źle. Były święta na ogół odpowiadał szybko - przed świętami nie odpowiedział, myślałem że ma urlop a nie czeka żeby Allegro zamknęło dyskusję co dziś zrobiło. Otworzyć nowej nie mogę, mam się skontaktować z Allegro. Jak próbuję się skontaktować to nie mogę wybrać tego zakupu. Czy jest jakaś szansa na to aby otworzyć z powrotem tą dyskusję czy już przepadło?

Pozdrawiam

Grzesiek

NO zawsze mogę spróbować przez federacje konsumentów gonić łobuza ale skoro jest program ochrony kupujących to wolałbym tak....

oznacz moderatorów
15 ODPOWIEDZI 15
Agent555
#17 Koryfeusz#

Skontaktuj się tu z doradca podasz co to był za przedmiot i doradca wznowi ci dyskusje  

 

https://allegro.pl/pomoc/kontakt

 

oznacz moderatorów
grzesieks7
#8 Zapaleniec#

niestety produktu NIE MA na liście więc nie dam rady się w ten sposób skontaktować z allegro. Pewnie gostek ogarnia słabości serwisu allegro i wie że jestem w ...... i liczy na to że nie będzie mi się chciało użyć federacji konsumentów bo dużo zachodu.  Szkoda, że program ochrony kupujących to trochę bardziej program ochrony drobnych naciągaczy.... ktoś jeszcze jakiś pomysł? W sumie to chodzi mi trochę o napiętnowanie kombinatora, ale widzę po adresie że gostek ma **piiip**ylion kont w serwisie więc pewnie nie pierwszy jego taki numer.....

 

oznacz moderatorów
Monika__L
#15 Entuzjasta#

jak nie ma na liście to jak u licha kupiłeś??

oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

od wielkiego piątku po pracy do wtorku czas na odpowiedź w dyskusji nie leciał były święta na odpowiedź w dyskusji ma 24h na odpowiedź zwykłą jak mu zależy na punktach też 24h chyba że odpowiada autoresponder wtedy taka odpowiedź się liczy jako odpowiedź

oznacz moderatorów
grzesieks7
#8 Zapaleniec#

dyskusja zamknięta przez allegro, nie bardzo rozumiem jak mi ma to pomóc.

oznacz moderatorów
Agent555
#17 Koryfeusz#

Napisz jaki przedmiot kupiłeś to moderacja ci wznowi dyskusje  

@la_nika   podała ci numer zamówienia potwierdź czy o ten zakup chodzi 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@grzesieks7 potwierdź proszę, czy chodzi o zamówienie nr 5ea021e0-e476-11ed-966f-9f1f58e7b489?

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
grzesieks7
#8 Zapaleniec#

efd7532a-b43b-33b6-a563-86294b1f38e4

 

 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@grzesieks7 Coś nie pasuje, była dyskusja przez Allegro a zakupu nie masz tu: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/kupione

oznacz moderatorów
Monika__L
#15 Entuzjasta#

pewnie ma **piiip**ylion kont w serwisie

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@grzesieks7 poprosiłam o wznowienie tej dyskusji. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
grzesieks7
#8 Zapaleniec#

@la_nika  

Daj proszę znać czy te dane Ci wystarczą:

efd7532a-b43b-33b6-a563-86294b1f38e4

 

Zakup z

grzesieks7_0-1712082821467.png

 

oznacz moderatorów
grzesieks7
#8 Zapaleniec#

@la_nika   Dzięki serdeczne

 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Czyli przegapiłeś termin 30dniowy!

oznacz moderatorów
grzesieks7
#8 Zapaleniec#

@la_nika

Dziękuję. Allegro ponownie otworzyło dyskusję z komentarzem proszącym sprzedającego o ustosunkowanie się do mojej reklamacji. Dzięki Twojej pomocy kombinacja sprzedającego została udaremniona. Zobaczymy co wymyśli teraz.

 

oznacz moderatorów