anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zakończona licytacja i zawieszone konto sprzedającego

wieszaczek607
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry.

Wczoraj udało mi się wylicytować kartę graficzną w bardzo niskiej cenie - 1000zł, podczas gdy najniższa oferta na allegro to 2200. Zauważyłem właśnie, że konto sprzedającego jest zawieszone, a samo konto istnieje od niecałego miesiąca.

Jak uważacie, zaryzykować opłacenie zakupu? Czy nie będzie w razie co problemów ze zwróceniem środków przez POK?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

LEW433
#21 Demiurg#

Allegro gwarantuje bezpieczne zakupy, masz 5dni na opłacenie na Allegro Lokalne, zawieszenie konta to nie tragedia ale daje do myślenia.

oznacz moderatorów

wieszaczek607
#7 Wielbiciel#

dzięki za odpowiedź. BTW, oferta była na "zwykłym" Allegro, a nie na lokalnie.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@wieszaczek607 Powodem może być właśnie niska cena, masz 30dni, zapytamy moderatora: @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_ ale kasy nie stracisz nawet jak wpłacisz, ma zawieszone konto więc środków nie wypłaci, masz dyskusję, wreszcie masz POK.

oznacz moderatorów

Skill_Player
#14 Krzewiciel#

Nie wpłacaj, jeżeli zablokowali konto to coś jest z tym sprzedającym nie tak.

Na zwykłym allegro jeżeli to była licytacja masz teoretycznie 30dni na zapłatę jeżeli sprzedający nie wpisał innego terminu.

oznacz moderatorów

kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

Ja bym nie ryzykowała. Ale też od razu nie obwiniała sprzedawcy. Ostatnio jest tu sporo postów gdzie po wystawieniu jakiegoś sprzętu np telefonu nawet stare konta są od razu blokowane, a  aukcje zdejmowane do sprawdzenia. Przypuszczam, że było tyle oszustw, że dużo rzeczy zaczęli sprawdzać zawczasu i trochę z tym przesadzili. Z kartami chyba też nie dawno był jakiś dym, więc może coś w tym być, a mogą tak jak aukcje z telefonem od razu blokować i sprawdzać....

oznacz moderatorów