anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zakup dwóch przedmiotów i zwrot jednej sztuki z tytułu niezgodności z umową

MAMY ROZWIĄZANIE!
ROE_AUTO
#10 Popularyzator#

Zakupiłem dwa szkła hartowane do dwóch różnych modeli telefonów. Okazało się, że jedno ze szkieł nie pasuje do mojego modelu. Wygląda to na pomyłkę przy pakowaniu ponieważ na opakowaniu nie ma podanego żadnego modelu telefonu (na drugim był podany model). Sprzedawca nie chce dokonać zwrotu pieniędzy ponieważ zwróciłem tylko jedno szkło. Czy ma do tego prawo?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
kostas11
#21 Demiurg#

@ROE_AUTO zakup  od firmy, to nie ma prawa 😞 powinien Ci oddać za jedno szkło !!! w razie problemów rozpocznij dyskusję !

________
Κώστας
oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Nie, jeżeli zakup był 2szt a nie np: zestawu! otwórz dyskusje: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/dyskusje/nowa

oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

Ma bo zamowienie obejmowało 2szt a jedną zachowałeś więc zrealizowano wysyłkę, zwrot 1szt powoduje oddanie za 1szt zakupioną środków

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@az1rael pytanie nie było o koszt wysyłki 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

Powinienzwrocić za to co zostalo zwrocone przecież napisałem łaski nie robi czas leci jak nie odda to allegro odda z AP i nakopie sprzedawcy w kuper

oznacz moderatorów
ROE_AUTO
#10 Popularyzator#

Ale namieszałem 😄 Oczywiście sprzedawca nie chce oddać kosztów przesyłki pomimo że wina leży po jego stronie.

oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

@ROE_AUTO tak jak ci pisałem nie należy się zwrot kwoty wysylki 2szt do ciebie bo zostawiłeś 1szt sobie nawet jak to reklamacja dopiero był walkowany watek o 2 sprayach na allegro na ten temat finalnie o koszt paczki allegri przyznalo racje sprzedawcy 

oznacz moderatorów