anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Odp.: Zakup dwóch przedmiotów licytacja i kup teraz

ewelapis
#2 Obserwator#

Potwierdzam można opłacić zakup licytacja i kup teraz 

Odpowiedz
Ładowanie...

snowwhites8
#7 Wielbiciel#

Zrobiłam  w opisany sposób, produkt zmienił status z "w toku" na "zakup anulowany i nie można juz go opłaicić...

Odpowiedz
Ładowanie...

kostas11
#21 Demiurg#

@snowwhites8 musisz chwilę odczekać 15 minut, potem kliknąć zaznacz, zaznaczyć aukcje u na dole po prawej opłać 🙂

zazn.jpg

________
Κώστας
Odpowiedz
Ładowanie...

snowwhites8
#7 Wielbiciel#

Ciągle to samo. Ehhh, chyba muszę się z tym pogodzić

Odpowiedz
Ładowanie...

tyonja
#7 Wielbiciel#

Dopiszę swoje doświadczenia bo może się komuś przydadzą. U jednego sprzedającego kupiłem 3 przedmioty - w piątek (licytacja), w sobotę (licytcja) plus jeszcze jeden w opcji 'kup teraz". Dwóch pierwszych zakupów oczywiście nie opłacałem, one automatycznie pokazują się w wygranych aukcjach przez kupującego więc z tym nie ma problemu, natomiast zakupione w opcji "kup teraz" pojawia się oddzielnie i zazwyczaj nie można połączyć zakupów aby zapłacić za wszystko łącznie, dodatkowo z jednym kosztem wysyłki. W takiej sytuacji najlepiej jest zacząć realizację ostatniego zakupu ("kup teraz") i po przekierowaniu na stronę banku nie realizować zakupu (przelew bankowy). W zakładce Allegro "twoje zakupy" pojawi się opcja "anulu zakup" i "ponów zakup", trzeba oczywiście zakup anulować. Wtedy pojawia się możliwość we wspomnianej zakładce "moje zakupy" aby zaznaczyć okienka z aukcjami, które chcemy opłacić. Nas interesują te od jdnego sprzedającego. Jeśli cena wysyłki jest jednakowa we wszystkich, na przykład paczkomaty 8,99 zł to klikamy i zaznaczamy odpowiednie płatności, na końcu dochodzi kwota przesyłki i mamy wszystko w jedym pakiecie. Czasami potrzeba jeszcze kilka minut poczekać aby się strony przeładowały, można to odświeżyć aby było szybciej. Pozdrawiam...

Odpowiedz
Ładowanie...

Knowhere
#21 Demiurg#

@tyonja W sumie dobrze piszesz, ale anulować trzeba jedynie płatność, a nie cały zakup (kup teraz) - wtedy będzie można połączyć licytacje i kup teraz w jedną płatność i przesyłkę.

tyonja
#7 Wielbiciel#

Tak, oczywiście, że należy anulować płatność (przez bank) a nie zakup (poprzez Allegro). Chodzi o to, że zakup "kup teraz" ma jakiś prioryet i bywają pewne problemy z połączeniem w całość zakupu w tej opcji wraz z przedmiotami wylicytowanymi. Sam znalazłem się w takiej sytuacji, zrobiłem tak jak napisałem i wszystko się udało. Pozdrawiam.

Odpowiedz
Ładowanie...