anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

ZAKUP KLUCZA DO GRY, SPRZEDAŻ KONT. Sprzedawca zwracam pieniądze nie wysyła nic.

TwojaWyspaPremiu
#8 Zapaleniec#

Prosze o pomoc z nieuczciwym sprzedawcą który łamie regulamin jak i prawo. W dyskusji ze mną mówi cytuje'' Już pisałem wcześniej że nie ma aktualnie produktów na stanie i mogą się wysyłać zużyte kody, dlatego są zwracane środki. Pozdrawiam'' - Gość sprzedaje rzeczy KTÓRYCH NIE MA, zarabia pieniadze i kasuje na tym ludzi.

 

Oferuje w swojej aukcji ''KOD AKTYWACYJNY'' kodem mogę być konta i SĄ, sprzedaje to za 18 zł, gdzie takie klucze kosztuje minimum 100 zł, to juz 1 żart.

 

Zakupiłam dzisiaj na jego aukcji 2 razy, doskonale wie że ja wiem ze chce klucz dlatego zamiast wysyłać mi COKOLWIEK  zwrócił pieniądze 2 razy, w dyskusji napisał to co wyżej. Prosze o pomoc czuje sie oszukana, niby nie ma kluczy a aukcje nadal ma i sprzedaje.

 

Sprzedający: SzybkiSklepMc

Link do aukcji: https://allegrolokalnie.pl/oferta/minecraft-premium-microsoft-or-kod-aktywacyjny-3sf

 

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

az1rael
#21 Demiurg#

Skoro oddał kasę allegro mu nic nie zrobi, nie może wymusić na sprzedającym wysylki towaru i problem oleje. Policja to samo bo oddał kasę. Jedynie sąd ci zostaje ale o 18 zł nie pójdziesz do sądu.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Niech Allegro spojrzy na takie oferty, co z tego ze zwraca ale oferuje towar którego nie posiada>wiele razy! @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@TwojaWyspaPremiu Sprzedający oddał Ci pieniądze, a co za tym idzie wypełnij swój obowiązek, więc my nie mamy tutaj więcej pola do działania. Jeśli według Ciebie dana oferta narusza zasady, możesz zgłosić ją do weryfikacji przez opcję "zgłoś naruszenie zasad", która jest dostępna na dole strony. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

TwojaWyspaPremiu
#8 Zapaleniec#

Ale to jakiś żart, on wyraźnie napisał w dyskusji to co zacytowałem - ze OBECNIE NIE MA KLUCZY i nie ma jak wysyłać dlatego zwraca pieniedzy

Ma aukcje  na allegro NABIJA sobie kupujących jednocześnie nic nie wysyłając, tak mozna? Zamraża ludziom pieniadze na allegro przez zwrot?!

Juz zgłaszałem jego aukcje, mi kiedys za słowo ''kody aktywacyjne'' kasowaliście aukcje, a on sprzedaje kody aktywacyjne za 18 zł - gdzie gra jest warta z 100 zł.

 

Takze prosze o pomoc i skasowanie aukcji za wprowadzanie klientów w bład, kodem moze byc konto..

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

oznacz moderatorów

TwojaWyspaPremiu
#8 Zapaleniec#

Proszę o pomoc!! On nadal sprzedaje, nie posiadając kluczy, do tego przyznał sie w dyskusji.. nabija sobie nielegalnie kupujacych i zamraża ich srodki..

 

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@TwojaWyspaPremiu Tak jak wczoraj już pisałam, sprzedający zwrócił Ci pieniądze, więc w tej sytuacji nie ma tutaj dla nas pola do działania. Jeśli uważasz, że jego oferty naruszają regulamin Allegro, prześlij je do weryfikacji przez opcję "zgłoś naruszenie zasad". 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Client:104371448
#14 Krzewiciel#

@_HolaOla_ brawo Allegro! 😄

oznacz moderatorów

katarzynab1712
#15 Entuzjasta#

ktoś Nam strzela tutaj focha?

przecież Go Allegro kocha

oznacz moderatorów