anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zakup konta do gry wirtualnie

MAMY ROZWIĄZANIE!
kam-opa
#2 Obserwator#

Witam, jeśli zakupiłem konto do gry Valorant przez allegro, sprzedaje mi to prywatny sprzedawca. Taki sprzedawca odzyska dostęp do konta po roku czasu? Czy wtedy otrzymam zwrot od allergo? czy kupujący może się zasłonić wtedy zwrotem do 14 dni i wyłączyć rękojmie? Czy ja musze najpierw udowodnić ze to konto zostało odzyskane czy tez mi skradzione?

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3
LEW433
#21 Demiurg#

A jak odzyskasz? jeżeli tak się stanie masz prawo do reklamacji (jak w ofercie nie jest to wyłączone) sprawdź, ale moim zdaniem po roku to wręcz niemożliwe, sprzedający odrzuci reklamację i Allegro Ci nie może pomóc zostaje sąd. le każdy zakup> nie tylko konto do gier ma takie samo prawo.

oznacz moderatorów
kam-opa
#2 Obserwator#

A czy mógłby potwierdzić to jakiś moderator albo ktoś z suportu? 

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@kam-opa Sprzedaż takich kont jest zabroniona zatem nie obejmuje ich program Allegro Protect.

Tutaj fragment regulaminu.

"Zabronione są;

Wszelkiego rodzaju kody, hasła, tokeny, klucze lub konta (dalej zwane łącznie "Kodami"), które umożliwiają dostęp oraz skorzystanie z usług pozwalających na oglądanie oraz słuchanie na życzenie treści multimedialnych za pośrednictwem internetu, w szczególności w postaci muzyki podcastów i filmów np. Netflix, HBO Go, Cda Premium, VOD.pl, Player.pl, Spotify, Tidal za wyjątkiem Kodów, które oferowane są przez podmioty prowadzące oficjalną, autoryzowaną działalność w zakresie ich odsprzedaży, działające w ramach indywidualnych umów zawartych z Allegro.pl;

Jakiekolwiek formy stałego lub czasowego dostępu lub korzystania z konta lub innego zbioru zasobów (zbliżone do kont) w jakimkolwiek serwisie internetowym, programie lub aplikacji, umożliwiającego obsługę i granie w gry komputerowe, gry na konsole lub gry mobilne lub obejmujące inne funkcjonalności i usługi związane z tymi grami, takie jak ich nabywanie, instalacja, przechowywanie, recenzowanie, śledzenie statystyk, jak np. Steam, Epic Games Store, GOG, uPlay, Origin, PlayStation Network, Xbox Live. Zakaz, o którym mowa w niniejszym pkt. 42. nie dotyczy sprzedaży kont lub innego zbioru zasobów w jakimkolwiek serwisie internetowym, programie lub aplikacji, które umożliwiają korzystanie wyłącznie na zasadzie klienta z jednej gry komputerowej, albo jednej gry na konsole lub gry mobilnej, z których korzystanie jest w każdym czasie nieodpłatne dla wszystkich osób;"

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów