anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zakup konta w grze i brak kontaktu ze Sprzedającym

MAMY ROZWIĄZANIE!
Piochu1337
#7 Wielbiciel#

Witam serdecznie, zakupiłem konto w grze Fortnite od pewnej firmy dnia 27 stycznia. Płatnością był kod Paysafecard z racji tego, iż ta forma jest najwygodniejsza do zakupu. Do teraz nie dostaje danych, jedyne krótkie odpowiedzi, że konto dojdzie etc. Niestety, lecz od 29 stycznia mam brak kontaktu z osobą sprzedającą, pomimo próźb o odpisanie to nie odpisuje. Czy mogę coś z tym zrobić? Zwróci mi Allegro pieniądze, a ta osoba zostanie zablokowana? 

oznacz moderatorów
29 ODPOWIEDZI 29
Knowhere
#21 Demiurg#

@mr_oma Ale to nie ja po raz kolejny zamieściłem tu posta skierowanego do xyz96 po tym, jak je usunęłaś. Zastanawiam się więc dlaczego ten z dziś (o mniej więcej tej samej treści, co ten usunięty z wczoraj) nadal tu wisi? Czy mam się odnieść do zarzutu wobec mojej osoby tam podniesionego?

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@mr_oma Skoro znowu bawisz się w cenzorkę, to usuń wszystko od tego posta (łącznie z nim, skoro wczoraj został przez Ciebie usunięty, a mimo tego znowu bezczelnie został opublikowany w niemalże identycznej treści) https://spolecznosc.allegro.pl/t5/dyskusje-kupuj%C4%85cych/zakup-konta-w-grze-i-brak-kontaktu-ze-spr... w dół.
Skoro wy nie jesteście w stanie ustawić do pionu tego osobnika, który jest skłócony z całym forum, to ja nie pozwolę, żeby publicznie jeździł po mnie jak po burej [edycja].

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@Piochu1337 Kupiłeś na Allegro? Kliknąłeś Kup teraz? Jeśli nie, to Allegro Ci nie pomoże, na policję musisz iść.

Jeśli kupiłeś na Allegro, korzystaj z POK.

oznacz moderatorów
_Likos_
#21 Demiurg#

xyz96 zdaje sie że do transakcji doszło poza allegro @Piochu1337 napisał: "Niestety ja nie kupiłem bezpośrednio tej oferty, tylko prywatnie kod przekazałem."

W tej sytacji allegro nie pomoże.

@Piochu1337 Co do powiadomienia policji to zalezy jakie masz dowody. Dowód z rozmowy to jedno a dowód z przekazania wpłaty to drugie. POzay tym znając nasze organy ścigania to nawet jeśłi bedziesz miał dowody to będzie "umorzenie- znikoma szkodliwośc społeczna". Nie wiem ile wydałeś kasy ale chyba musisz przełknąc strate i wyciągnąć wnioski na kolejny raz.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@Piochu1337 Nauczka na przyszłość. Duża strata?

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
ares_
#14 Krzewiciel#

@Piochu1337 wiele rzeczy w życiu już widziałem ale proszę wytłumacz mi jak można płacić za konto w DARMOWEJ grze ? Wiem, że skiny itp. ale nie lepiej wydać te pieniądze bezpośrednio w grze i wesprzeć twórców? Pomijając już fakt, że handel kontami jest sprzeczny z regulaminem Allegro i Epic.

Zostałeś oszukany na własne życzenie.

oznacz moderatorów
Client:79577720
#14 Krzewiciel#

@ares_ Handel kontami do gier F2P nie jest sprzeczny z regulaminem allegro. 

oznacz moderatorów
ares_
#14 Krzewiciel#

@Client:79577720 ok, masz rację. Co nie zmienia faktu, że jest to sprzeczne z regulaminem firmy Epic i nie powinno mieć miejsca.

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@ares_ Z drugiej strony UE krzyczy, że te regulaminy są niezgodne z prawem😁

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów