anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zakup od kontrahenta z Chin

zoo_york
#1 Nowicjusz#

Witam 

Chce zakupić ekspres do kawy . Model który mnie interesuje jest dostępny od sprzedawcy z Chin za 1/3 ceny . Na aukcji mam informacje o Allegro protect i zastanawiam się czy jest szansa , że ten ekspres do mnie dojdzie , a jeżeli nie to nie stracę pieniędzy . Oczywiście zdaje sobie sprawę , że taki zakup nie będzie posiadał paragonu oraz gwarancji .. 

 

pozdrawiam 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@zoo_york tak spokojnie możesz kupować, allegro już od dawna bardzo mocno podnosi prowizję od sprzedaży aby nie zabrakło pieniążków na wypłaty odszkodowań osobą które miały problem z zmówieniem od chińskich sprzedawców. 

oznacz moderatorów

majster_man
#14 Krzewiciel#

Jak coś jest tanie to później jest drogie. Lepiej te pieniążki wydać na dobre zimne piwko niż na jakiś plastikowy złom z chin. W mnie na liczniku w ekspresie 16000 kaw, wątpię żeby tamten do 1000 bezawaryjnie dobił.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

nie będzie posiadał paragonu oraz gwarancji .. pewnie tak bo odsyłka do Chin to droga przez mękę ....1/3 ceny .... może i tak , ale licz się z podatkiem granicznym oraz cłem .

oznacz moderatorów

serwis-texas
#19 Nestor#

@zoo_york 

Spokojnie możesz kupować. Nauka na błędach to najlepsza szkoła 🙂

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@serwis-texas tak... tylko do tej szkoły mocno pod górkę .

oznacz moderatorów

serwis-texas
#19 Nestor#

@mdrogeria 

Nie oceniajmy chociaż założyciela tematu. Przyszedł, zapytał, ma to wszystko sens 🙂

A czy wyciągnie wnioski to....

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@zoo_york Nie wszytko jest złe z Chin, wielu tu sprzedających i tak sprzedaje taki towar, problem leży w zwrocie reklamacji i czy dostaniesz to co zamawiasz.

oznacz moderatorów