anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zakupy opłacone, z konta pobrane pieniądze, Allegro wyświetla opłać zakupy ?

MAMY ROZWIĄZANIE!
m109rrider
#9 Pomysłodawca#

Witam, zakupy opłacone z konta pobrane pieniądze , allegro wyświetla opłać zakupy ?

oznacz moderatorów
33 ODPOWIEDZI 33
Client:50587854
#1 Nowicjusz#

Tzn. nie anulować tylko poczekać? Ile mniej więcej?

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Client:50587854, poczekaj - ile, tego nie wiem. Gdy tylko wyeliminujemy to zjawisko, dam znać w aktualizacji rozwiązania w wątku. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
Niebiesko00oka
#2 Obserwator#

Witam. 

Mam ten sam problem , pobrane są pieniądze z banku , natomiast płatność dalej oczekuje na potwierdzenie , czekam już godzinę. Co robić ?

Pozdrawiam.

oznacz moderatorów
ArturBaturo
#7 Wielbiciel#

A co z pieniędzmi które zostały pobrane z konta 

oznacz moderatorów
Client:50587854
#1 Nowicjusz#

U mnie to samo - kasa pobrana z konta, zakupy nieopłacone.

oznacz moderatorów
kszymczak123
#3 Debiutant#

mi wszystko poszlo z data z ktora bylo kupione takze chyba wraca do normalnosci 

oznacz moderatorów
ArturBaturo
#7 Wielbiciel#

Ja zrobiłam zamówienie jeszcze raz tylko przez blik i też płatność w oczekiwaniu a przelew poszedł 

oznacz moderatorów
kszymczak123
#3 Debiutant#

sprzedający kasę ma , tylko statusy się zawiesiły bo moi sprzedawcy potwierdzili wpłaty od razu, wiec zawiesiło się tylko w statusach. 

oznacz moderatorów
eris-007
#7 Wielbiciel#

Mam dokładnie tak samo, napisałem do sprzedającego z pytaniem czy otrzymał pieniądze, i odpowiedział że u niego "zakup opłacony" i wszystko ok.

oznacz moderatorów
Kaczor100000
#1 Nowicjusz#

U  mnie też zamowienie przez blik i też płatność w oczekiwaniu a przelew poszedł i kasa z banku zniknęła...

oznacz moderatorów
redhood
#7 Wielbiciel#

  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_ Witam. Opłaciłam zakup Blikiem. Pieniądze z konta zostały pobrane ale na allegro płatność jest w toku i oczekuje na potwierdzenie. 

Co teraz? 

oznacz moderatorów
masta-blasta
#2 Obserwator#

U mnie to samo, na razie czekam. Inni piszą, że to tylko status płatności w allegro źle pokazuje, a sprzedawca kasę dostał. 

oznacz moderatorów
justa86pssst
#7 Wielbiciel#

Mam dokładnie to samo! 

oznacz moderatorów
pawelzxc23
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry dziś rano opłacony zakup pieniądze z konta pobrane a w sekcji kupione status nieopłacone.

oznacz moderatorów