anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zakup payu/raty

JarczesR
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry,

 

dokonałem zakupu z oficjalnego sklepu Allegro produktu.

Wybrałem opcję płatności ratalnej. Z uwagi na fakt, że zrobiłem to w dniu 05.01.2020 późnym wieczorem decyzję o przyznaniu (zaksięgowanie przelewu weryfikacyjnego) nastąpiło w dniu dzisiejszym 07.01.2020.

Aktualnie na moim koncie jest brak jakichkolwiek informacji o złożonym zamówieniu na allegro. Podczas akceptacji "pożyczki" posiadam numer zamówienia, jednakże obawiam się faktu, że nie ma żadnej informacji na moim koncie allegro o złożonym zamówieniu.

Chciałbym uniknąć sytuacji w której akceptuję finalnie wniosek kredytowy a produktu po prostu nie ma po takim czasie. Niestety infolinia teraz nie działa a czat, nie trybi.

Prośba o wsparcie, dziękuję i pozdrawiam.

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

xyz96
#21 Demiurg#

@JarczesR Masz przedmiot w zakładce Kupione? Jeśli nie, to do zakupu jeszcze nie doszło - być może trwa nadal weryfikacja danych. Możliwa jest też taka sytuacja, że dane zostały pozytywnie zweryfikowane, ale zakup nie został sfinalizowany ze względu na wcześniejszą wyprzedaż towaru.

oznacz moderatorów

JarczesR
#7 Wielbiciel#

Niestety nie mam go w zakładce kupione. Nie ma żadnego znaku dotyczącego zamówienia. I w tym cały sęk.

Nie wiem jak od strony technicznej się to odbywa, jak to powinno się wyświetlać w panelu Klienta.

Czy to może działa na zasadzie "raty, zaakceptowanie wniosku" i finalnie pojawi się produkt w zakupionych. Kwota obliguje mnie do tego, aby jednak mieć to potwierdzenie od allegro, że to zamówienie czeka na opłatę z mojej strony (banku)

 

oznacz moderatorów

markam43
#13 Ambasador#

@JarczesRDo zakupu nie doszło, zobacz tu; https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/raty-payu/mam-przyznane-raty-ale-przedmioty-nie-zostaly-kupi... Pod artykułem masz kontakt do Allegro w tej sprawie, napisz na czacie, po chwili wszystkiego się dowiesz.

oznacz moderatorów