anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zakup poza allegro z Allegro protect

Spuner25
#1 Nowicjusz#

Witam. Pisze z zapytaniem odnośnie allegro protect. Posiadamy Pana który chce sprzedać traktor który nie jest wystawiony na allegro. Sprzedający twierdzi że korzysta z usług Allegro Protect i w taki sposób przyśle nam tratkor pod wskazany adres. Czy istnieje taka opcja aby zakupić traktor który nie jest wystawiony na allegro i żeby korzystać z usług allegro protect? Sprzedający twierdzi że mamy możliwość zapłaty za traktor w przeciągu 5 dni po oględzinach traktoru na miejscu. Jeżeli sprzęt się okaże niezgodny ze stanem faktycznym to możemy odmówić i traktor wróci do sprzedającego który pokryje z własnej kieszeni koszta transportu. Bardzo irytująca sprawa!?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Spuner25 Sprzedający próbuje wyłudzić od Ciebie pieniądze, ponieważ Allegro Protect obowiązuje wyłącznie na transakcje zawierane na Allegro

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Jak tak przedstawia sprawę to z tym traktorem albo sprzedawcą jest coś nie tak i nie daj się wciągnąć w jego gierki ,a najlepiej odpuścić sobie ten traktor i poszukać innego.

oznacz moderatorów

vonNogay
#16 Inspirator#

To jest oszustwo, opisywane już na tym forum. Wpłacisz kasę na konto oszusta i traktor zobaczysz tak jak ja emeryturę z ZUS 🙂 Oszust może wysłać lewą fakturę allegro z danymi do wpłaty (że niby allegro pośredniczy i sprzedaje ten traktor 🙂 )

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Allegro protect obowiązuje chyba do kwoty 20tys zł więc jaki traktor panie chyba model kolekcjonerski 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Bardziej model, ale jak to ludzie potrafią wkręcać innych i to sprzedający!

oznacz moderatorów