anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

ZAKUP Przepraszamy wystąpił nieoczekiwany błąd

lottoys
#11 Animator#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

 

Proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu z zakupami

Od dwóch dni wyskakuje mi okienko podczas płatności z treścią "Przepraszamy wystąpił nieoczekiwany błąd"

Pliki wykasowane, przez incognito również to samo, próba na wielu ofertach również bez zmian, nie mogę dokonać żadnego zakupu

 

zakup.jpg

oznacz moderatorów
18 ODPOWIEDZI 18

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@lottoys, sprawdź, proszę dane, które zostały wpisane do szczegółów dostawy.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

lottoys
#11 Animator#

Wszystko jest dobrze, spróbowałem kilka razy kliknąć SPRÓBUJ PONOWNIE i znika ta informacja lecz po ponownym wejściu w koszyk pojawia się na nowo.

Nieraz wystarczy kilka razy KLIK a czasami kilkanaście i znika, wówczas udaje się dokonać zakupu

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@lottoys, czy mogę Cię prosić o załączenie tu zrzutu ekranu z wpisanymi szczegółami dostawy? Zdjęcie będzie niewidoczne dla innych.  

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

BibliotekaFWG
#7 Wielbiciel#

  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_

Mam teraz tak samo. Nie wpisywałem żadnych szczegółów dostawy, bo ten błąd wyskakuje między przejściem od koszyka a wybieraniem tychże szczegółów.

 

BibliotekaFWG_0-1659702011154.png

 

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@BibliotekaFWG, czy problem występuje na innej przeglądarce oraz w trybie incognito?

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

BibliotekaFWG
#7 Wielbiciel#

Tak. Zarówno w Edgu, jak i w Chromie to samo. Tryb incognito to samo. Udało mi się to obejść, zaznaczając jakąkolwiek opcję dostawy pierwszej opcji, co jakby "zablokowało" ten komunikat i ciągłe odświeżanie strony. No ale trzeba było wykazać się refleksem, a chyba nie o to chodzi.

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@BibliotekaFWG, dzięki za odpowiedź. Podasz jeszcze numer oferty, w której występuje problem z finalizacją zakupu?  

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

BibliotekaFWG
#7 Wielbiciel#

Numer oferty? Ja mam 50 produktów w koszyku od 22 użytkowników. Mam dać 50 linków do produktów? 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@BibliotekaFWG Nie, wystarczy zrzut całego ekranu (z widoczną datą, godziną i paskiem URL) i jedna przykładowa oferta, która będzie widoczna na screenie. 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

BibliotekaFWG
#7 Wielbiciel#

BibliotekaFWG_0-1659709832198.png

taki?

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@BibliotekaFWG Tak, dokładnie, zależy mi na tych elementach na screenie:

ko_alka_0-1659709966142.png

Potrzebuję jednak komunikatu "Przepraszamy, wystąpił nieoczekiwany błąd" - wtedy Dział IT będzie w stanie sprawdzić w logach co się dzieje. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

BibliotekaFWG
#7 Wielbiciel#

Komunikat wyskakuje tu:

BibliotekaFWG_0-1659710627384.png

 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@BibliotekaFWG Dziękuję za cierpliwość. Sprawdziliśmy u tę sytuację i nie udało nam się powtórzyć tego błędu. Prawdopodobnie problem wynika ze zbyt dużego przeciążenia łącza internetowego. Dane są wczytywane, ale trwa to zbyt długo i dlatego serwis prezentuje taki komunikat. Spróbuj podzielić produkty w koszyku na np. dwie części (po 25 ofert) i wtedy spróbuj dokonać zakupu. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

BibliotekaFWG
#7 Wielbiciel#

Raz już robiłem zakup całego koszyka i było ok. Podzieliłem teraz koszyk i dalej to samo. Podzieliłem go na jeszcze mniejsze części i dalej to samo. Z tym przeciążeniem łącza to chodzi o mój internet? Pracuję na potężnym 5G w centrum dużego miasta, więc brzmi zaskakująco. 

 

Przy podzielonym koszyku kliknąłem "spróbuj ponownie", a potem zacząłem szybko zaznaczać opcje dostawy zanim strona się zaczęła przeładowywać. Udało mi się zrobić tak zakup, ale był to wyścig z czasem.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@BibliotekaFWG Rozumiem, że to musiało być dla Ciebie niekomfortowe. Gdyby taka sytuacja się powtórzyła, to daj znać. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

domkar04
#14 Krzewiciel#

@mr_oma zdjęcie dla mnie jest widoczne 😞

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@domkar04 Hej 🙂 Na zdjęciu powyżej były dane adresowe Kupującego, dlatego nie będziemy go upubliczniać na forum - ze względów bezpieczeństwa. 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

domkar04
#14 Krzewiciel#

@ko_alka chodzi mi o zdjęcie z 05-08-2022 14:19, chyba też powinno być niewidoczne bo są tam dane osobowe, a jednak ja je widzę

oznacz moderatorów