anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zakup towaru i zapłata blikiem

Client:39745207
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry zakupiłam towar na Allegro tak praktycznie kilka towarów i zapłaciłam blikiem Jednakże mimo to że zapłaciłam z góry Sprzedający nie otrzymał wpłaty i wysyła towar za pobranie nie rozumiem dlaczego Proszę o wyjaśnienie i telefon do mnie [edycja]

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

mdrogeria
#21 Demiurg#

Client:39745207 sprzedawca bez Twojej zgody nie powinien zmieniać formy wysyłki . Status płatności możesz sprawdzić w zakładce ,, moje zakupy ,, jesli jest inny niż ,,opłacone ,, sprzedawca środków nie otrzymał i wówczas płatność nalezy ponowić .Sprawdź czy środki zostały pobrane z Twojego konta , jeśli tak anuluj płatność i wykonaj ją ponownie .W przypadku płatnoścvi BLIK-em to często się zdarza ,że płatnośc nie dochodzi do sprzedawcy .

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:39745207 Sprzedawca po zapłacie nie ma prawa wysłać towaru za pobraniem. Takiej dostawy nie masz obowiązku odbierać i za nią dodatkowo płacić. Sprzedawca wysłał to na własny koszt i własne ryzyko. Jeżeli Twoja wpłata jest "anulowana" - sprawdzisz to w zakładce Moje zakupy po kliknięciu Szczegóły zakupu a potem Rozwiń szczegóły zakupu - musisz ponowić wpłatę, inaczej sprzedawca nie otrzyma pieniędzy z góry. Anulowana płatność wróci do Ciebie w ciągu 3 dni roboczych. Płatności BLIK-iem często bywają anulowane nie z Twojej winy.

Tutaj nikt do Ciebie nie będzie dzwonił, niepotrzebnie podajesz nr telefonu.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:39745207 widzę, że wszystkie Twoje ostatnie zakupy mają status płatności "zakończona" więc sprzedający powinien otrzymać Twoją wpłatę. Podaj proszę numer zamówienia, o którym piszesz. Sprawdzę to dokładniej i pomogę Ci rozwiązać ten problem.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów