anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zakupiłam przedmiot 29.12. i do tej pory nie otrzymalam żadnego potwierdzenia dokonanego zakupu.

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:45429073
#8 Zapaleniec#

Tylko w aplikacji banku mam dowód wypłaty. Na maila nie dostałam żadnego potwierdzenia i na moim koncie w Allegro nie ma do tej pory śladu po tej transakcji. W żadnej zakładce nie ma umieszczonego tego przedmiotu, jako kupionego przeze mnie. @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
15 ODPOWIEDZI 15
LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@Client:45429073 Może był to zakup na Allegro Lokalnie? Zobacz tu; https://allegrolokalnie.pl/konto/oferty/kupione

oznacz moderatorów
Client:45429073
#8 Zapaleniec#

Niestety tu też nie mam tego zamówienia 

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@Client:45429073 Przeloguj się i sprawdź inne swoje konta Allegro. Prawdopodobnie był to zakup z innego konta. 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:45429073 również nie widzę go na koncie z którego piszesz ani na Allegro ani na Allegro Lokalnie. Być może zakupu dokonałaś będąc zalogowaną na koncie innej osoby? 
Czy zakup był na Allegro? Czy zapłaciłaś przez formularz płatności i dostawy? 
Bardzo proszę prześlij do nas na adres spolecznosc@allegro.pl potwierdzenie przelewu, postaram się odnaleźć zakup na tej podstawie. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Client:45429073
#8 Zapaleniec#

Wysłałam potwierdzenie na podanego maila.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:45429073 bardzo dziękuję! Otrzymałam e-mail, skonsultuję to i wrócę do Ciebie z odpowiedzią, gdy tylko ją otrzymam! 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Client:45429073
#8 Zapaleniec#

Dziękuję!

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:45429073 jeszcze pytanie czy wiesz co kupowałaś? Czy dokonałaś zakupu jak zawsze przez formularz i po prostu nie ma po nim śladu? Czy nie wiedziałaś, że w ogóle jakiś zakup był dokonany dopóki nie zobaczyłaś potwierdzenia z banku?

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Client:45429073
#8 Zapaleniec#

Tak, wiem co kupiłam, mogę przesłać link do tego przedmiotu, bo wciąż jest dostępny 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:45429073 super! Poproszę o link, będzie bardzo pomocny 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:45429073 odnaleźliśmy tą płatność zostało nią opłacone zamówienie na koncie innego użytkownika, potwierdzenie poszło na inny adres e-mail i samo zamówienie jest skierowane na cudzy adres. Przykro mi, ale ze względu na RODO nie mogę podać Ci danych tej osoby. Dlatego bardzo proszę zastanów się na czyim koncie mogłaś dokonać tego zakupu, może korzystałaś z cudzego telefonu lub komputera albo ktoś korzystał z Twojego komputera i zalogował się na Allegro i dlatego automatycznie podstawiły się dane tamtego konta. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Client:45429073
#8 Zapaleniec#

Chyba już wiem, co się stało! Bardzo dziękuję za pomoc! Pozdrawiam! ❤

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:45429073 no to super! Najważniejsze, że wyjaśnione, pozdrawiam serdecznie! 😊

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów