anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zakupiłem cześć która miała być oryginalna a jest replika co teraz?

Gretkiewicz
#1 Nowicjusz#

Witam mam taki problem zakupiłem lampę samochodową do bmw około 6 miesięcy temu, mechanik mi założył i po temacie, aż do wczoraj kiedy to miałem robiony serwis w autoryzowanym serwisie, i stwierdzono niespasowanie tejże lampy, poprosiłem serwis żeby ustawili tą lampę jak trzeba to powiedzieli, że się nie da bo to replika, i nie jest 1do1 co mam teraz zrobić termin na zwrot był 14 dni ten okres minął, w ogłoszeniu wyraźnie  napisane że jest to oryginał więc zostałem po prostu oszukany, jak to teraz rozwiązać. 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

az1rael
#21 Demiurg#

Złóż reklamację

oznacz moderatorów

sl-aw-ek
#17 Koryfeusz#

@Gretkiewicz "replika" na allegro - nie możliwe xD 

Złóż reklamację na niezgodność przedmiotu z opisem. 

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

Ja też nie wierzę w repliki na Allegro

Przecież Allegro tak dzielnie walczy przeciwko podróbom, wprowadziło system ochrony marek, już teraz repliki mogą sprzedawać tylko oficjalne sklepy a te przecież łatwo zidentyfikować.

Sprzedaż oryginałów jest praktycznie niemożliwa, przecież żaden szanujący się producent nie będzie prosił Allegro o umożliwienie mu tutaj sprzedaży.

Ale był już temat tutaj na gadane, tylko uprawnione podmioty mogą kwestionować oryginalność  przedmiotów, zgłoszenie dowolnego klienta nie jest w ogóle brane pod uwagę.

oznacz moderatorów

QueLord
#10 Popularyzator#

Reklamacja na niezgodność z ofertą. Otwórz dyskusję, przedstaw decyzję autoryzowanego serwisu o nieoryginalności produktu (o ile, posiadasz takowy dowód od serwisanta).
Jak jesteś w stanie to podeślij nam tu link do oferty, bo może się okazać, że opis zawierał informację "małym druczkiem", iż nie jest to oryginał. 🙂

_________________________________________________________________
"Suma inteligencji na planecie jest stała - rośnie liczba ludności"
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Gretkiewicz Jak co, składasz reklamację ale że to dość delikatna sprawa to najlepiej skorzystać z pomocy Allegro, załóż dyskusję zakup na zwykłym Allegro: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/dyskusje/nowa ajak na Allegro Lokalne to tu: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/dyskusje/nowa?source=LOKALNIE

 

oznacz moderatorów

QueLord
#10 Popularyzator#

Delikatna? 😂

_________________________________________________________________
"Suma inteligencji na planecie jest stała - rośnie liczba ludności"
oznacz moderatorów