anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zakupiłem pendriva z Komputronika zapłaciłem przez Payu i ....

MAMY ROZWIĄZANIE!
gothic75
#8 Zapaleniec#

Witam zakupiłem pendriva 64 GB na allegro - Komputronik. Pendrive kosztował 22,90 zł lecz że miałem do wykorzystania kupon zniżkowy na 20 zł skorzystałem z niego. Zakup zrobiłem 27 listopada 0 19.04 ( niedziela ). W poniedziałek wysłałem wpłatę 2,90 zł przelewem tradycyjnym z poczty. Dzisiaj 30 listopada o godzinie 13.24 dostałem e-maila z Payu " Podaj dane do zwrotu z PayU (4102960) ". O co chodzi ?

 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
kostas11
#21 Demiurg#

@gothic75 pewnie źle przepisałeś tytuł lub pani z okienka coś podopisywała  🙂 po drugie dziwne bo żeby korzystać z kuponów trzeba zrobić zakup za min 40 zł bez kosztów dostawy ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów
gothic75
#8 Zapaleniec#

Odbiór miał być w sklepie Komputronik. 

oznacz moderatorów
Client:104371448
#14 Krzewiciel#

@kostas11: są salony w galeriach. Autor mogl wybrac odbior osobisty. Ja tak czesto robie.

oznacz moderatorów
br.
#21 Demiurg#

@gothic75  Po prostu chcą ci zwrócić wpłacone 2,90 i pytają o konto bankowe. Przekazem pocztowym się nie da bo musiałbyś jeszcze dopłacić żeby ci zwrócili.

Nie wiem co z kodem zniżkowym prawdopodobnie wisi na twoim  koncie Allegro

A zakup masz nieopłacony, sprawdź na  swoim koncie.

oznacz moderatorów
gothic75
#8 Zapaleniec#

Kod zniżkowy był do 28 aktualny.

 

oznacz moderatorów
br.
#21 Demiurg#

@gothic75  Trochę późno,  termin ważności kodu  minął, ale mimo to spróbuj napisać do Allegro tutaj: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=9225c771-efb6-4de8-8580-76bd8d7c77eb&subjectId=a4520b1d-0... 

Miałem trochę podobną sytuację i na moją reklamację dostałem od Allegro  taką wiadomość:

 

Kupon o wartości 20 zł. jest ważny do 16 listopada 2022 r.. Znajdzie go Pan w zakładce Kupony.

Jeżeli nie planuje Pan zakupów do tego czasu, proszę dać mi znać. Anuluję kupon i przywrócę Panu monety.

Więc jest jakaś szansa na odzyskanie kuponu.  Oczywiscie musisz napisać że kupon zniknął podczas płatności, nie został zrealizowany i  nie mogłeś więc go w porę wykorzystać.

oznacz moderatorów