anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zakupiłem przedmiot niezgodny z opisem

MAMY ROZWIĄZANIE!
Kajak9873
#7 Wielbiciel#

Witam kupiłem iphone od sprzedawcy rok temu. Dziś zaniosłem go do serwisu i okazało się ze telefon był już sklejany. Części są podmienione nie są oryginalne.(większość) 

Sprzedawca miał w opisie  ze telefon jest klasy +++ (Jak nowy) Czyli nie był nigdy naprawiany  ani używany. Był tylko wystawiony na wystawie. Szybka sama z siebie pekała.(Nie oryginalny  wyświetlacz.) Miło ze byłem zapewniany o oryginalności telefonu. Ładowarka tez dołączona do telefonu była nie oryginalna.

Telefonu w serwisie nie opłaca się naprawiać bo koszt wynosić będzie ceny nowego. Minoł rok czasu od zakupy telefonu  mam jeszcze jakieś szanse z ta sprawa? Na odzyskanie pieniędzy albo jakiś cześć tego?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@Kajak9873   Mnie zaciekawiło jakim cudem Ty masz taki login? 😂

_____________
Kama
oznacz moderatorów
pinsplash
#21 Demiurg#

@Kaliope_Brzeg Bry!  Mistrzunio 😂🤣

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@pinsplash  Bry!  🤣

_____________
Kama
oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@Kajak9873 Złóż sprzedawcy mailem reklamację, powołując się na rękojmię. Domagaj się  - naprawy, wymiany, zwrotu środków, obniżenia ceny. Potem poproś o pomoc Allegro tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=65a29468-5e40-4672-a8d6-e0a1f77e6d3a&subjectId=5d429015-5... Sprzedający otrzyma odpowiedni komunikat. 

oznacz moderatorów
Agent051
#16 Inspirator#

@Kajak9873 Jeżeli minął rok od zakupu, to ty będziesz musiał udowodnić przy składaniu rękojmi, że kupiłeś telefon z takimi wadami.  

oznacz moderatorów