anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zakupiony przedmiot był opóźniony!!

allcan
#7 Wielbiciel#

Opis problemu: Sprzedawca wysłał produkt w terminie. Sprzedawca nie ma tu żadnej winy. Jednakże produkt został opóźniony, ponieważ funkcjonariusz ds. ładunku nie wykonał należycie swojej pracy. Bardzo ważny był dla mnie termin dostawy produktu. Nie wiem, jakie działania powinienem podjąć w sprawie firmy transportowej. Proszę o pomoc w sprawie kuriera z Allegro. Jestem bardzo zły. Chcę, żeby produkt został dostarczony jeszcze dzisiaj.

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

komis-bell
#21 Demiurg#
  1. Kiedy przesyłka została nadana?
  2. Jaki przewoźnik?

Należy wziąć pod uwagę, że podane na Allegro terminy dostawy są przewidywane a nie gwarantowane.
U większości przewoźników gwarantowany termin doręczenia wynosi 2-3 dni robocze.

oznacz moderatorów

allcan
#7 Wielbiciel#

allcan_0-1698489429379.png

 

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@allcan Obrazek jest dla nas niewidoczny.

oznacz moderatorów

allcan
#7 Wielbiciel#

Przesyłka opóźniona

1- 26 paź 2023, 15:00
Nadanie
Gdańsk
 
2-
26 paź 2023, 20:03
Załadunek przesyłki
Pruszcz Gdański
 
3-
26 paź 2023, 20:54
Wysłanie przesyłki z ładunkiem
Pruszcz Gdański
 
4-
27 paź 2023, 03:15
Przyjęcie przesyłki z ładunkiem
Łódź
 
Byl w lodzi o 27paz.
jeszcze czekam ale W drodze. musze byc w doręczeniu.
oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@allcan Jaki przewoźnik?
Nie wygląda mi to na żadne opóźnienie - w większości firm czas na doręczenie to 2-3 dni robocze.

Póki co minął jeden dzień roboczy.

oznacz moderatorów

allcan
#7 Wielbiciel#

wyglada "Przesyłka opóźniona" w allegro

pocztex. byl w lodzi "27.10.2023  o 03.15"

czekam caly dzien ale nie byl. dsizaj tez czekam ale jescze nie ma.

kiedy kupilem, ze pisane "dostawa na 27.10".  A teraz pisane "Przesyłka opóźniona"

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

Na Allegro nigdzie nie jest podawany gwarantowany czas dostawy a jedynie przewidywany
Dziś doręczenia nie będzie na pewno (chyba że została wykupiona taka dodatkowa opcja w co wątpię)
Kurier przyjedzie pewnie w poniedziałek. 
Co najważniejsze - przesyłka nie jest opóźniona. 

Wszystko jest OK. 

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Jeśli termin dostawy był dłuższy niż jest dopuszczalny u danego dostawcy należy składać reklamację u dostawcy na jego usługę i domagać się zadość uczynienia. 

oznacz moderatorów

allcan
#7 Wielbiciel#

Dostawca nie ma żadnej winy.

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Składaj reklamację na tego pod którego podlega wspomniany funkcjonariusz ds. ładunku. 

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@allcan dostawca to pocztex,  sprzedający  może mieć umowę na dostawy własną z pocztexem albo allegro może mieć umowę z pocztexem wtedy dostawca to pocztex ale nadawcą są 1 sprzedawca 2 allegro a reklamację możesz składać do 1 sprzedawcy patrz przykład 1 lub do allegro patrz przykład 2

oznacz moderatorów