anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zakupy ratalne

YMs
#7 Wielbiciel#

Cześć,

Pierwszy temat, ale ważny dla kupujących. Zakupy ratalne przez Allegro, zwłaszcza te z oprocentowaniem 0% RRSO są fajną formą zakupów zwłaszcza droższych rzeczy, przy okazji zakupów których nie mam ochoty na raz wydawać dużej kwoty - wolę rozłożyć ją w czasie (nie tracąc przy tym na oprocentowaniu). Niemniej, jakkolwiek sam pomysł jest fajny, jego implementacja wypada różnie. 

Napotkałem przy niedawnych zakupach na ofertę kredytową firmowaną przez Monedo, gdzie system weryfikacji zdolności kredytowej wymagał podania danych logowania do systemu bankowego kupującego. Uważam, że jako Allegro nie powinniście wrzucać na minę swoich klientów, którzy czasem nie mają świadomości, że taki system weryfikacji zdolności kredytowej, w którym podaje się dane do logowania w systemie bankowym jest niezgodny z większością, jeśli nie ze wszystkimi, regulaminów, które klienci podpisują w ramach umów z bankiem. Tym samym narażacie swoich klientów na problemy. Oczywiście jest to odpowiedzialność klienta podającego takie dane, żeby tego nie robić, natomiast kiedy cały proces jest opakowany w ładne grafiki, firmowany przez Allegro, to powoduje większe zaufanie niż powinien. Z tego co widziałem, to obecnie nie ma możliwości korzystania z serwisu Monedo przy zakupach na Allegro, ale gdybyście mieli pomysł wrócić do tej oferty, to polecam zastanowić się nad tym aspektem.

Pozdrawiam serdecznie!

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

Dzięki, że zwróciłeś nam na to uwagę. Pozdrawiam 🖐

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów