anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zakupy ubrań z chin - czy warto?

Xandiev
#7 Wielbiciel#

Wielokrotnie kupowałem na [edycja], towary przychodziły ok, ale obecnie to samo jest i na allegro, ale nigdy neie kupowałem ubrań, jak to jest gdy w aukcji nie ma opcji zwrotu, ani wymiany, niby reklamacja jest ale zwrot oczywiście do Chin, napisałem do sprzedającego po angielsku, z doświadczenia wiem ze lepiej odpisują w tym języku, zadałem mu pytanie o zwrot i oczywiście napsiał jak rozmiar mogę wziąć ale o zwrotach nie odpisał ani słowa. Jak allegro zapatruje sie na takie zakupy że coś przyjdzie i jest w rozmiarze zaniżonym lub zawyżonym? Bo z logicznego punktu widzenia pasowałoby tu mieć jakąś możliwość wywarcia wymiany na sprzedającego. 

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

az1rael
#21 Demiurg#

zwrot ci i tak przysługuje od firmy w terminie 14 dni ale jak chcesz ponosić koszty zwrotu większe niż koszt towaru lub czekać na zwrot 2 miesiące w porywach i drzeć łacha z chińczykiem to już twój problem. Ja osobiście jak kupuję od chińczyka to tylko z ofert ze zwrotem w Polsce

oznacz moderatorów

Client:104371448
#14 Krzewiciel#

@Xandiev aliexp strasznie sie zepsuło. Zarowno sprzedawcy jak i sam serwis leci w kulki. Jak poczytasz forum Allegro to wyjdzie na to, ze chinczycy tutaj tez lecą w kulki.

oznacz moderatorów