anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zakupy z cashback z letyshops.

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:43881388
#8 Zapaleniec#

Witam, 

czy ktoś wie kiedy allegro potwierdza zakupy? albo na jakiej zasadzie to działa?

W aplikacji Letyshops wszystkie zakupy mają status "oczekujące". 

Jestem pewna że spełniłam wszystkie warunki cashback.

Poproszę o pomoc. 

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10
Client:43881388
#8 Zapaleniec#

  @ko_alka 

Poprosiłabym o pomoc, widziałam że @ko_alka pomogłaś w tamtym temacie, czy mogłabyś też coś poradzić? Mogę wyslac numery zamówień z allegro. Chciałabym żeby ktoś sprawdził czy allegro potwierdziło zakup. 

Dziękuję za informacje @milka1234567890 

 

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:43881388 Cześć. 🙂 Podaj mi proszę numery tych zamówień, zweryfikuję to po naszej stronie, ale generalnie za cachback odpowiadają partnerzy programu, zatem najlepiej skonsultuj to bezpośrednio z Letyshop

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Client:43881388
#8 Zapaleniec#

@ko_alka  napisał(a):

@Client:43881388 Cześć. 🙂 Podaj mi proszę numery tych zamówień, zweryfikuję to po naszej stronie, ale generalnie za cachback odpowiadają partnerzy programu, zatem najlepiej skonsultuj to bezpośrednio z Letyshop


9d05c8e0-ac95-11ed-aa6c-c1518156f63f to jest z 14.02

c25a41d0-ba6d-11ed-b8c4-056083c46854 z 04.03

Wiem że na zwrot cashback jest czas w sumie około pięciu miesięcy, tylko że w innych sklepach internetowych  jest to właściwie odrazu po potwierdzeniu ze paczka została odebrana a tutaj jedna z nich czekać prawie miesiąc. I poprosiłabym o wyjaśnienie w jakim czasie to się odbywa z allegro.

Z lety można dopiero w tej sprawie skontaktować się po tym czasie pięciu miesiącu. Więc nie wiem czy to już nie za późno będzie. 

Dziękuję za odpowiedź 😉

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:43881388 Po naszej stronie wszystko jest ok. Zamówienia jest opłacone i dostarczone. Nie mamy możliwości sprawdzenia, czy otrzymasz cashback od Letyshop. Z informacji na stronie partnera wynika, że po potwierdzeniu zakup jest zaksięgowany w ciągu 75 - 150 dni. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
michu2020
#7 Wielbiciel#

witam 

Jak mogę otrzymac kopie potwierdzenia wysłanego przez allegro do Letyshops z datą dokumętu. 

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@michu2020 Nie mamy takiej możliwości. W tej sprawie skontaktuj się z administratorem cashback.

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
michu2020
#7 Wielbiciel#

witam 

Do momentu posiadania potwierdzenia informacji  zwrotnej z allegro do partnera cashback nie mam podstaw do domagania się cashback. U partnera cashback dostaje informacje że allegro nie zakończyło formalności. Co mogę z tym zrobić ? 

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@michu2020 Przykro mi, ale cashback to nie jest nasza usługa, kontaktuj się z administratorem programu promocyjnego.

Z informacji na stronie partnera wynika, że po potwierdzeniu zakup jest zaksięgowany w ciągu 75 - 150 dni. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
majster_man
#14 Krzewiciel#

Dziwna sprawa że programy cashback na allegro nie działają natomiast w innych sklepach wszystko nalicza się bez problemu.

oznacz moderatorów