anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zakupy

tom091982
#9 Pomysłodawca#

Witam szukam osób które dokonały zakupów [edit] u tego sprzedawcy i w jakiś sposób zostały oszukane lub nie były zadowolone z zakupów.  Szukam kontaktu ponieważ rozważam wspólny konsumencki pozew sadowy.

oznacz moderatorów
36 ODPOWIEDZI 36

tom091982
#9 Pomysłodawca#

Odstąpienie od umowy zawartej na odległość.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Napisałaś cokolwiek sprzedawcy o wadach? Jeśli tak, to trzymaj się wersji, że była to reklamacja i złóż wniosek do POK.

Gdyby nawet to był zwrot bez podania przyczyny, to kółka nie kosztują 60% wartości wózka - sprzedawca wyraźnie działa niezgodnie z zasadami.

oznacz moderatorów

tom091982
#9 Pomysłodawca#

Sprzedająca jest osobą bardzo bezczelną, poprzez wiadomości do mnie jak i w dyskusji poprzez stronę Allegro. Ale w opiniach o produktach widzę że nie tylko ja zostałam oszukana

 

oznacz moderatorów

tom091982
#9 Pomysłodawca#

Tego samego dnia zgłosiłam do sprzedającego wady produktu to usłyszałam że tak właśnie kupuje się przez internet i jedyne co mogę zrobić to reklamacja i pokrycie kosztów amortyzacji

 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

No i to jest wprowadzanie w błąd kupującego. Jeśli reklamacja została przyjęta, nie może być mowy o żadnych kosztach amortyzacji. Należy się zwrot całej wpłaty i kosztu odesłania.

oznacz moderatorów

kjfirany
#8 Zapaleniec#

Dlatego warto znać swoje prawa, jakbyś złożyła reklamację, to nie ponosisz żadnych kosztów, to nie twoja wina, produkt był kiepski i sprzedający powinien ci wtedy wymienić produkt na nowy albo naprawić. Oczywiście tak żebyś ty nie ponosiła kosztów.

W momencie w którym po prostu zrobiłaś zwrot bez podania przyczyny(sprzedający jak widać nie połączył faktów, ze do niego dzwoniłaś) zobaczył, że wózek jest uszkodzony i zwrócił 40% 


W takiej sytuacji, możesz zgłaszać się do POK i zrób to, ale sprzedający w łatwy sposób może udowodnić, że miał prawo tyle potrącić.

oznacz moderatorów

tom091982
#9 Pomysłodawca#

Wózek nie był uszkodzony, Pani nagrał dwa filmiki przedstawiające jazdę pustym wózkiem i uznała to że121687102_1673289759516417_5677007128856050496_n.jpg121705199_1323505341318198_1383062199599167297_n.jpg121969329_819904995491820_2431390270619123613_n.jpg wystarczające testy

oznacz moderatorów

__RPM_
#14 Krzewiciel#

@tom091982  To wstaw swoje filmiki gdzie będzie widać jak się wózek rozpada. Będziesz mieć wgrane dowody do sądu skoro składasz pozew zbiorowy.

oznacz moderatorów

tom091982
#9 Pomysłodawca#

Niestety nie mogłam ich nagrać ponieważ dziecko wpadało w panikę i płacz był nie do opanowania, nie mogłam narażać małego dziecka na stras, dziecko na sam widok wózka jeszcze długo wpadało w panikę mimo iż nowy wózek jest innego koloru.

oznacz moderatorów

__RPM_
#14 Krzewiciel#

@tom091982 Czyli nie masz żadnych dowodów że wózek był felerny a chcesz się dołączyć do pozwu zbiorowego z ludźmi z całej Polski przeciw Sprzedawcy. Nie masz ani wózka ani filmiku jak wozisz nim kamienie i się rozpada.

Geniusz albo szaleńca mógł na to wpaść. A co Twój prawnik na to?

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@__RPM_ Jakich dowodów, jakich filmików? Może jeszcze zeznania świadków potrzebne? Odesłany przedmiot niezgodny z opisem jest dowodem. Była Dyskusja, jest do niej wgląd.

Podejrzewam, że Twoi klienci mają spore problemy po zakupach u Ciebie - widać to wyraźnie po Twojej postawie na forum.

oznacz moderatorów

__RPM_
#14 Krzewiciel#

@xyz96  Co znowu bredzisz? Ani my ani sąd nie ma wglądu do tych dokumentów. Kupująca zakłada sprawę i wybiera się do sądu.

Dziwne co tam sobie domniemywasz bo bo ja mam 100% zadowolonych klientów.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@__RPM_ Bredzisz to Ty w innym wątku o "roszczeniowej babie", gdy kupująca odesłała podrobione buty i nie ma kontaktu ze sprzedawcą.

oznacz moderatorów

cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@tom091982 jeśli masz wątpliwości możesz skorzystać z Programu Ochrony Kupujących, tak jak radzi @xyz96 .

Po Twoich zrzutach widzę, że opinie na temat produktu są różne.

PS. proszę o zachowanie Wszystkich tu kultury wypowiedzi @__RPM_ 

PS. nie udostępniamy linków do ofert czy loginów sprzedawców, zgodnie z regulaminem naszej społeczności.

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów

__RPM_
#14 Krzewiciel#

@cloudcloud  świetnie że już jesteś w tym temacie. Właśnie miałem Cię zawołać, abyś przejrzała Dyskusje (dawniej  Spór) o ten wózek. My nie mamy wglądu tam.

oznacz moderatorów

Awo7959
#12 Orędownik#

@__RPM_  @xyz96  Przekażcie sobie znak Pokoju😍 znak, nie numer.

oznacz moderatorów

tom091982
#9 Pomysłodawca#

Dokładnie tak to zrobiłam, rekompensatę otrzymałam. Ja nie twierdzę że sprzedająca ma same buble bo sprzedaje różne produkty, chodziło mi o to że Pani która sprzedaje na tych aukcjach o wszystko co złe w jej produktach obwinia kupujących nie chce się przyznać że coś może być nie tak z produktem, wszystko było winą kupujących co by się nie działo. Szkoda bo od lat kupujemy na Allegro i taka sytuacja zaistniała nam pierwszy raz i mam nadzieję ze po raz ostatni.

oznacz moderatorów