anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
mmarz07
#8 Zapaleniec#

Witam.

Dokonałam dwa razy zakupu tego samego towaru. Anulowałam go ,jednak dostałam informację z allegro,że zakupu już dokonałam.Wyświetliło nazwę banku jednak nie przelałam pieniędzy.Teraz za każdym razem kiedy naciskam dany towar wyskakuje informacja,że już mam kupiony dany towar czy chcę kontynuować zakup.Co mam zrobić.Wychodzi na to,że cały czas kupuję jedną rzecz.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
xyz96
#21 Demiurg#

Jeśli dwa razy kupiłaś, to też dwa razy anuluj. Jeśli tylko raz anulowałaś i chcesz mieć ten produkt, to w zakładce Kupione zaznacz go po lewej stronie i kliknij na dole Zapłać.

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Anulowałaś zakup, czy samą płatność? Jeśli tylko płatność, to w zakładce Kupione przy tym produkcie kliknij Ponów płatność i zapłać. Nie kupuj ponownie tego samego towaru. Jeżeli już masz w Kupionych dwa te same kupione przedmioty, jeden zakup anuluj; https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/sposoby-zakupow/jak-anulowac-zakup-rKDAEXOx8iX

oznacz moderatorów
mmarz07
#8 Zapaleniec#

Marzena [edit], kupiłeś BASEN STELAŻOWY NAZIEMNY HECHT 3690 360x76 6125 L (94480388**) od

[edit]

Każdy e-mail od Allegro zawiera Twoje imię i nazwisko *

Marzena

[edit]

, kupiłeś BASEN STELAŻOWY NAZIEMNY HECHT 3690 360x76 6125 L (9448038822) od

[edit]

Każdy e-mail od Allegro zawiera Twoje imię i nazwisko *
oznacz moderatorów
mmarz07
#8 Zapaleniec#

Jak to teraz anulować?

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Aby kupić przedmiot klikamy Kup teraz, potem wybieramy dostawę i płatność, następnie klikamy Kupuję i płacę. Po przekierowaniu do banku płacimy. Jeśli nie płaciłaś i anulowałaś rozpoczętą płatność, to teraz w zakładce Kupione Ponów płatność. Jeżeli masz już dwa takie same kupione i niezapłacone przedmioty, zapłać za jeden, a do drugiego wyślij sprzedawcy rezygnację. Może być przez anulowanie zakupu, jak w powyższym linku, a może być to też informacja o odstąpieniu od umowy wysłana mailem.

Nie kupuj tego samego po raz trzeci.

oznacz moderatorów
mmarz07
#8 Zapaleniec#

Dzięki serdeczne.

Pozdrawiam

oznacz moderatorów