anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zamówiłam 2 opaski silikonowe, a dostałam dziś 1,byly opłacone jak mam dostać 2 ?

Client:117256735
#7 Wielbiciel#
 
oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13

mdrogeria
#21 Demiurg#

zapytaj sprzedawcy

oznacz moderatorów

TomBanknoter
#16 Inspirator#

@Client:117256735 Skontaktować się ze sprzedawcą, niech dośle. Pewnie się pomylił przy pakowaniu.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Otworzyć dyskusję ze sprzedającym i to szybko, zaraz będzie że były 2 a kupujący jej nie widzi, na zwykłym :https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/dyskusje/nowa  na Allegrom Lokalne:https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/dyskusje/nowa?source=LOKALNIE

oznacz moderatorów

TomBanknoter
#16 Inspirator#

@LEW433 Masz jakąś fiksację na punkcie tych dyskusji? Normalny człowiek najpierw dzwoni albo pisze maila, bo sprzedawca jest tylko człowiekiem, podobnie jak jego pracownicy - i mają prawo się pomylić.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@TomBanknoter LEF ma taka wklejkę , wszystko jedzie jednakowo , ale chętnie przyjrzałbym się ofercie , w której dokonano tego zakupu 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

A ty lepiej zamilcz, nie chce pisać jak się zachowujesz w stosunku do kobiet, jest na to paragraf. Więc potrafisz tylko przekręcać, złoże to na barki wieku, a może celowo a to już gorzej.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

A wy na lekceważeniu kupujących i  ich obrazaniu.

oznacz moderatorów

TomBanknoter
#16 Inspirator#

@LEW433 Pokaż mi choć jeden przykład, że obraziłem jakiegoś kupującego.

A co do meritum, miałem dziś identyczną sytuację. Zadzwonił klient, że kupił dwie sztuki, a dostał jedną. Grzecznie przeprosiłem, i powiedziałem, że to oczywiście pomyłka z mojej strony, a w poniedziałek rano wyślę, to co brakuje. Okazał wyrozumiałość, i nie miał pretensji. I jakoś obeszło się bez otwierania dyskusji, straszenia negatywem itd.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:117256735 Rób jak uważasz ale dyskusja to pomoc Allegro i zawsze może rozwiązać problem, pisanie poza Allegro może Ci tylko przysporzyć problemów, ale....twój wybór. Sprzedający a tylko tacy Ci tu odpisują zrobią wszystko żebyś jeszcze przeprosił sprzedającego i mu dopłacił.

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@LEW433 "Sprzedający a tylko tacy Ci tu odpisują zrobią wszystko żebyś jeszcze przeprosił sprzedającego i mu dopłacił."

Ale Ty czasem głupoty piszesz - szok 🙈

oznacz moderatorów

TomBanknoter
#16 Inspirator#

@LEW433 Głównie sprzedający tu odpisują, bo to oni mają największe doświadczenie z serwisem, i najlepiej znają jego zawiłości - nawet jeśli za niektórymi zmianami trudno nadążyć.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Oczywiście, jak wykiwać kupującego!

oznacz moderatorów

milka1234567890
#18 Luminarz#

A co to za opaski?

oznacz moderatorów