anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zamówiłam do paczkomatu, ale odebrałam osobiście. Jak oznaczyć zakup jako odebrany?

Anna_Sitkiewicz
#7 Wielbiciel#

Sprzedający deklarował dostawę w 2 dni robocze, ale nie wyrobiłby się z wysyłką. Zadzwonił więc, bo ma firmę niedaleko mojego paczkomatu. Wracając z pracy podwiózł mi zamówienie - a ja je odebrałam. Teraz w historii zakupów wisi status, że przesyłka jest w przygotowaniu. Jak mogę odklikać, że towar odebrałam i transakcja jest skutecznie zakończona. Nie chcę, żeby sprzedający miał kłopoty, bo BARDZO mi pomógł podwożąc osobiście towar. 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Anna_Sitkiewicz Niestety status przesyłki się nie zmieni, bo dzieje się to na podstawie informacji przekazywanych przez przewoźnika, a w tym przypadku dostawa odbyła się z jego pominięciem.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Anna_Sitkiewicz
#7 Wielbiciel#

A co się stanie jak skończy się regulaminowy czas na wysłanie zamówienia? Sprzedawca nie dostanie pieniędzy a ja dostanę zwrot? Chciałabym uniknąć takiego zamieszania. 

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Anna_Sitkiewicz spadnie tylko skuteczność wysyłek sprzedawcy.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Sprzedający już dostał środki. Nie dostaniesz zwrotu ponieważ sprzedajacy musi tego dokonać, najlepiej byłoby jak jesteście dogadani wysłanie przez niego czegoś, czyli nadanie paczki.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Anna_Sitkiewicz Środki za zamówienie nie są blokowane. Sprzedający może je wypłacić jeszcze zanim zrealizuje zamówienie. Natomiast Ty, żeby otrzymać zwrot z programu Allegro Protect, musiałabyś wypełnić wniosek. 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów