anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zamówienie opłacone, brak przesyłki

pasyflora7
#8 Zapaleniec#

Zakupiłam towar 21.03. Przesyłki nie dostałam. Pisałam email, dzwoniłam. Uruchomiłam dyskusję, na co odpowiedź dostałam na email że przesyłka wysłana. Jest nr przesyłki, jednak to jest od 24,.03 w przygotowaniu, czyli że inpost nie dostał tej paczki żeby mi ją dostarczyć. Co robić? 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

pinsplash
#21 Demiurg#

@pasyflora7 Nie zamykaj dyskusji. Jak minęło 24h poproś pracownika Allegro o włączenie się do niej. Ile czasu podał Sprzedajacy jako czas wysyłki?

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

pasyflora7
#8 Zapaleniec#

Napisane jest że przewidywany termin dostawy 24.03 do 30.03. 

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@pasyflora7 Przewidywany termin dostawy pisze allegro i często nie ma on nic wspólnego z tym co podał sprzedający. Co podał sprzedający jako czas wysyłki?

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@pasyflora7  Przewidywany czyli nie wiążący 🙂  poniżej stanowisko allegro, a jaki był czas wysyłki ?

czs.jpg

 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@pasyflora7 pisać dalej w dyskusji, przygotowana tak jak piszesz nie została nawet przekazana przewoźnikowi 😞 poproś o pomoc pracownika w dyskusji !

________
Κώστας
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@pasyflora7 W Dyskusji poproś o pomoc Allegro. Od sprzedawcy domagaj się niezwłocznej wysyłki towaru lub zwrotu całej wpłaty. Jeżeli w ciągu 14 dni sprawa nie zostanie załatwiona, zamknij Dyskusję jako nierozwiązaną i wystąp o zwrot wpłaty z Programu Ochrony Kupujących;

https://allegro.pl/program-ochrony-kupujacych/wybor-zamowienia

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@pasyflora7, z tego, co widzę w Dyskusji, problem jest już rozwiązany i przesyłka jest w trakcie doręczenia. 🙂 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

pasyflora7
#8 Zapaleniec#

Tak, wczoraj nadana dzisiaj w drodze. Wszystko ok. 

oznacz moderatorów