anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zamknięta dyskusja

Client:44778958
#7 Wielbiciel#

Dnia 10 stycznia otworzyłam dyskusję z pracownikiem allegro oraz sprzedawcą, który przesłał mi uszkodzony towar. Została ona zakończona przez pracownika allegro dnia 11 stycznia, który polecił mi zgłosić sprawę do programu allegro protect ale nie mam możliwości zaznaczenia, że sprawa nie została rozwiązana. Widzę jedynie status, że sprawa została rozwiązana, a ja tego nie zaznaczyłam. Czy po 14 dniach będę mogła zmienić ten statut?

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:44778958 Cześć. 🙂 Pracownik Allegro zdecydował się zamknąć dyskusję jako rozwiązaną, ponieważ sprzedający miał prawo pomniejszyć wartość zwracanego towaru. Przedstawił dowody (film z rozpakowywania paczki) na to, że uszkodzenie powstało z winy nieodpowiedniego spakowania towaru. Pełną argumentację znajdziesz w toku dyskusji. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Client:44778958
#7 Wielbiciel#

Pracownik allegro zlecił mi zgłoszenie sprawy do allegro protect (czytanie ze zrozumieniem), więc nie wiem skąd te wnioski, że paczka była uszkodzona.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Wygląda na to że nie tak to wygląda, pomylił się? @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@LEW433 @Client:44778958 Produkt w paczce był uszkodzony, zatem sprzedający mógł pomniejszyć kwotę zwrotu, ma takie prawo. Ewentualne wyrównanie w ramach Allegro Protect rozpatrzymy niezależnie od statusu zakończonej dyskusji. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

A zwrot ze Smartem czy bez? jest to słowo przeciw słowu, a może się mylę?

oznacz moderatorów

Client:44778958
#7 Wielbiciel#

Smartem 

oznacz moderatorów

Client:44778958
#7 Wielbiciel#

Dyskusja musi być zakończona jako nierozwiązana żeby kupujący mógł złożyć wniosek do allegro protect. I produkt w paczce był uszkodzony przez sprzedającego i proszę tu nie wymyślać. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Rozwiązanej dyskusji nie da się już otworzyć, ani zmienić jej statusu. @ko_alka dowód ? to tak samo jak opisują tu sprzedający można rozpakować uszkodzić i zapakować a następnie rozpakować uszkodzony (piszę tak jak to w wielu wątkach opisują sprzedający).

oznacz moderatorów