anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

zamowienie Nr 7da60d02-f529-11ea-8f0f-e341305481b9

Poszukujaca
#7 Wielbiciel#

Witam, kupiłam towar od loooeex, buty. zapłaciłam i od zapłaty nie otzrymałam żadnej informacji co do statutu. Chciałam zadzwonic, ale okaząło się, że wszelkie dane sprzddajacego są fikcyjne, nei wiem jak allegoto zaakceptowało:

adres dostawcy

putianshichengxiangquqiuyuanmaoyiyouxiangongsi
chengxiangqufenghuangshanjiedaochangpinglu153hao16ti528shi
351100 putianshi
NIP: 91350302MA33L4LQ7X
 
rozpoczełam dysksuje ze sprzedającym i odpisał, ze powinnam wystąpić o zwrot pieniędzy, bo towaru mi nie wyśle.
W jaki sposób mam wystąpić o zwrot pieniędzy? anulować zakup? to przecież nie z mojej winy? proszę o pomoc tak abym mogła odzyskać pieniądze
oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

pinsplash
#21 Demiurg#

@Poszukujaca  https://dlakupujacych.allegro.pl/bezpieczenstwo/program-ochrony-kupujacych/warunki-skorzystania

Czy w dyskusji zaangażowałaś pracownika Allegro?

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

Poszukujaca
#7 Wielbiciel#

dzięki, ale nie mogę korzystać z programu ochrony kupujących bo nie minęło 14 dni, więc formularza wypełnić nie mogę. Dyskusje widzi allegro, ale póki sprzedający odpowiada ( a napisał, że towaru nie wyśle), to allegro traktuje , że nie ma problemu bo w przeciągu 24 h sprzedający odpowiedział 😞

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Poszukujaca Nawet jeśli sprzedający odpowiada, możesz poprosić, by nasz pracownik zapoznał się z dyskusją.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Poszukujaca
#7 Wielbiciel#

nie mogę,  dopiero 20.48, nie ma aktywnych przyciskow, aby właczyć allegro do dyskusji, zresztą dyskusja jest jednostronna, 

oznacz moderatorów