anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zapłaciłam za książkę ale książka, zakup został anulowany

truskaweczka492
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry zapłaciłam za książkę ale wieczorem okazało się ze zakup został anulowany: (Zakup anulowany. Nie zapłaciłeś za przedmiot w regulaminowym terminie - do 5 dni po zakupie) Pieniądze wysłałam przez Payu, co teraz mogę zrobić, sprzedający przestał odpisywać 😞 Czy to oznacz, że książki nie dostanę? czy zwrócą mi pieniądze?

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@truskaweczka492 Cześć. 🙂 O które dokładnie zamówienie chodzi? Na Twoim koncie są dwa anulowane zamówienia: 

Zamówienie numer 754adff0-7d8f-11ed-8a82-f96cc93a9772 z rozpoczętą płatnością (sprzedający nie otrzymał środków za ten produkt). 

Zamówienie numer 434f0800-a3be-11ed-a4e1-3970bd284a5d, które zostało anulowane, ale płatność ma status "zakończona". 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

truskaweczka492
#7 Wielbiciel#

Maria Kownacka - Cztery mile za piec 1970 sprzedający Krzysztof ([edycja]) to allegro lokalne

oznacz moderatorów

truskaweczka492
#7 Wielbiciel#

Czy allegro zwróci mi pieniądze na konto jeśli książka nie zostanie mi wysłana?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

A tu co widzisz:https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/zakup-i-dostawa-na-allegro-lokalnie/jak-zaplacic-za-zakup-na... oczywiście jak nie otrzymasz przesyłki to środki zostaną Ci zwrócone.

oznacz moderatorów

truskaweczka492
#7 Wielbiciel#

Płaciłam na poczcie i nie wiem czy Pay-u zna moj nr konta?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Czyli przelew tradycyjny, taki idzie ok5dni, dokładnie dane przepisałaś? tak kasa nie zginie.

oznacz moderatorów

truskaweczka492
#7 Wielbiciel#

Spisałam wszystko to co było wyświetlone na druku do wydrukowania. Na poczcie mi powiedziała obsługująca, że pieniądze powinny być popołudniu na koncie. Czy Allegro mnie powiadomi jak pieniądze spłyną im na konto??

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

W tej zakładce wyświetli Ci że towar opłacony: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/kupione

oznacz moderatorów

truskaweczka492
#7 Wielbiciel#

W tej zakładce nawet tej książki nie ma 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

A skąd masz tą ofertę?

oznacz moderatorów

truskaweczka492
#7 Wielbiciel#

Allegro lokalne chyba nie zdążyły dojść pieniądze w terminie 5 dni i oferta została anulowana i tylko mam takie powiadomienie    (Zakup anulowany. Nie zapłaciłeś za przedmiot w regulaminowym terminie - do 5 dni po zakupie

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

To wówczas operator płatności się z tobą skontaktuje i zwróci Ci środki.

oznacz moderatorów