anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zapłata bonem allegro - brak przedmiotu u sprzedającego - zwrot bonu?

Asiek1510
#7 Wielbiciel#

Hej,

Zapłaciłam za dwa przedmioty bonem allegro. Niestety jeden ze sprzedających "zwrócił mi środki" z uwagi na brak towaru, po prostu nie usunęli aukcji. W mailu otrzymałam informację, że do zwrotu mam 2zł - łączny koszt obu przedmiotów wynosił102zł. Bon był na 100zł. Czy otrzymam kwotę za ten przedmiot w bonie czy przepada? Nie ma tu w ogóle mojej winy, a boję się że ta kwota mi przepadnie. Czy ktoś miał podobną sytuację?

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

kostas11
#21 Demiurg#

@Asiek1510 

  1. W przypadku skorzystania przez Użytkownika z uprawnienia do zwrotu (odstąpienia od umowy) Towarów nabytych w Serwisie, opłaconych Kartą Podarunkową, kwota stanowiąca równowartość zwróconego Towaru zostanie zwrócona Użytkownikowi. Jeżeli Użytkownik nie otrzyma zwrotu w postaci nowej Karty Podarunkowej o wartości pierwotnej, każdorazowo powinien skontaktować się z Wydawcą na adres karty@allegro.pl.
  2. Jeżeli wartość zwrotu (cena Towaru), o którym mowa w ust. 3 powyżej, jest niższa niż wartość Karty Podarunkowej, którą była dokonywana płatność za Towar, Użytkownik, który dokonuje zwrotu Towaru otrzymuje jedynie kwotę stanowiącą równowartość zwracanego Towaru. Różnica wartości Karty Podarunkowej wykorzystanej do płatności za zwracany Towar i kwoty stanowiącej równowartość zwracanego Towaru ulega przepadkowi.
________
Κώστας
oznacz moderatorów