anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zapłata za kilka przedmiotów od jednego sprzedającego nie działa, przechodzenie do listy zakupów

EvitaKO
#8 Zapaleniec#

wygrałam kilkanaście aukcji u jednego sprzedającego i w moich zakupach nie mogę przefiltrowac zakupów po "niepłacone", jak zaznaczę wybrane rzeczy ręcznie to brak jest możliwości do przejcia do kolejnego kroku, do listy zakupów.
Nie mogę opłacać zakupów pojedynczo bo naliczy się opłata za przesyłkę.

Od razu wyjasniam że na każdej przeglądarce jest to samo, próbowałam na 2 kompach.

Ktoś tu już pisał o braku możliwości filtrowania  rzeczy po np. stanie "nowy" - nie mam możliwości odznaczenia.

 

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

LEW433
#21 Demiurg#

Powinna być taka możliwość, ostatnio był taki temat i problem tkwił w tym że kupujący miał, "płatność rozpoczęta": https://spolecznosc.allegro.pl/t5/dyskusje-kupuj%C4%85cych/jak-po%C5%82%C4%85czy%C4%87-kilka-zakup%C...

oznacz moderatorów

EvitaKO
#8 Zapaleniec#

Wiem,  że powinna, ale jej nie ma. Nie ma żadnej płatności rozpoczętej.

To jakiś problem związany z brakiem możliwości odznaczenia produktów - zarówno w wyszukiwaniach jak i w tych juz zakupionych.
Widziałam, ze ktoś już zgłaszał taki problem przy wyszukiwaniu produktów, ale padła "złota rada",  żeby zmienić przeglądarkę. to nie dziala.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@EvitaKO Zaznacz po lewej stronie właściwe aukcje i na samym dole kliknij Zapłać. Jeśli już próbowałaś płacić, wcześniej anuluj rozpoczętą płatność. Jeżeli nic nie pomaga, skontaktuj się ze sprzedawcą, weź od niego nr konta bankowego i zapłać mu za wszystkie przedmioty + jeden koszt wysyłki bezpośrednio na jego rachunek bankowy. Takie wpłaty nie są zabronione.

oznacz moderatorów

EvitaKO
#8 Zapaleniec#

Zaznaczanie każdego przedmitu z osobna ( bo inaczej nie działa) nie powduje, że pojawia się na dole informacja o ilości zaznaczonych przedmiotów i przycisk "zapłać".
Skontaktować się ze sprzedającym będę musiała, bo inaczej poczuje się oszukany.
Aale co zrobić, żeby zaznaczanie produktów do opłącenia działało?
jestem w trakcie kolejnych licytacji, to musi działać...

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Może moderator wie w czym jest problem @la_nika @mr_oma 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

EvitaKO
#8 Zapaleniec#

tak zrobię, dziękuję

oznacz moderatorów

sophie-bunny
#13 Ambasador#

@EvitaKO 

Te licytacje to na zwykłym Allegro, czy na Lokalnie? Bo na Lokalnym nie można łączyć przedmiotów z licytacji w jeden zakup.

oznacz moderatorów

EvitaKO
#8 Zapaleniec#

na zwykłym i robie tak od bardzo dawna

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@EvitaKO widzę, że dziś opłaciłaś zamówienie jednym przelewem, cieszę się że się udało! Czy możesz napisać co powodowało błąd dla innych osób, które mogą napotkać podobny problem?

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów