anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zapakuj na prezent

marciapie
#7 Wielbiciel#

Kolejny rok Swieta i kolejny raz jestem wielce rozczarowana, poniewaz jest to okres swiateczny uwazam ze powinnam byc opcja "zapakuj prezent" . Niestety większość sprzedajacych nie daje nam tego wyboru. I kolejny juz rok zamiast zrobic zakupy na Allegro musze zrobic na innej stronie. Wielka szkoda.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

Agent051
#16 Inspirator#

@marciapie Sprzedawcy na Allegro nie chcą ryzykować dyskusji i negatywnych ocen jak kupujący nie będzie zadowolony z pakowania. Więcej może stracić niż zarobić na tej usłudze.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Tylko zależy od sprzedających, widocznie nie potrafią.😁

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Choćby nie wiem jaką cenę doliczył sprzedawca na takie pakowanie to może się ono nie spodobać potencjalnemu klientowi dlatego takiej opcji nie ma ale jak dobrze pogadasz ze sprzedawcą i dasz mu wskazówki jak to miałoby być spakowane to może on to dla ciebie zrobi .

oznacz moderatorów

marciapie
#7 Wielbiciel#

Niestety sprzedawcy nie chca sobie zawracac glowy. A dla osoby ktora nie mieszka w PL jest to bardzo pomocne rozwiazanie. Robie zakupy na innej str i owszem szalu 8 wyboro nie ma ale dla mnie liczy się fakt ze moge wyslac prezent nie zawracajac nikomu glowy. 

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

To że sprzedawcy nie mają czasu na takie dodatkowe usługi to pośrednio wina allegro które wymusza na nich wiele niepotrzebnych zajęć by pilnowali swoich statystyk .

oznacz moderatorów

TIK-TAK_MLAWA
#9 Pomysłodawca#

Opcję "zapakuj na prezent" musi aktywować sprzedawca, ale jest z tym tez taki problem że jeśli wrzucisz do koszyka kilka różnych produktów i chciałabys to zapakowac na prezent, to system doliczy Ci tą opcję do każdego produktu !!!! tak to Allegro sobie wymyśliło .

oznacz moderatorów