anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zapytanie o zakup gry

MAMY ROZWIĄZANIE!
Gravediggaz25
#8 Zapaleniec#

Witam.

Mam takie pytanie ponieważ zakupiłem grę w wersji cyfrowej na xboxa i w opisie gry było że gra jest w języku polskim czym się sugerowałem bo jest to dla mnie ważne po czym okazało się ze po zakupie i instalacji gra jest po angielsku i nie ma opcji języka polskiego. Sprzedający odpisał :

Gra według oficjalnej strony https://www.xbox.com/pl-PL/games/store/dead-by-daylight/C0N22P73QZ60 nie posiada polskiej wersji językowej w ogóle, natomiast przy wystawianiu oferty w każdym dziale allegro wymaga połączenia oferty z katalogiem produktów, w katalogu produktów wdarł się błąd z którego korzystają również inny sprzedawcy i przez to w ofercie znajduje się informacja o polskiej wersji językowej. Zmieniłem już opis produktu i poprawiłem informacj w katalogu.

Czy mogę z tym coś zrobić ponieważ zależy mi na polskiej wersji...

Z góry dziękuję za odpowiedź.

oznacz moderatorów
14 ODPOWIEDZI 14
mwmonety
#21 Demiurg#

Towar niezgodny z opisem powinieneś reklamować u sprzedawcy . To że sprzedawcy mają problem z łączeniem z katalogiem to też prawda ,co nie zmienia faktu że sytuacja wymaga reklamacji.

oznacz moderatorów
Gravediggaz25
#8 Zapaleniec#

Ok napiszę do sprzedawcy dziękuję za odpowiedź

oznacz moderatorów
Gravediggaz25
#8 Zapaleniec#
Ta gra nie posiada polskiej wersji językowej w ogóle, więc takowej Pan nie znajdzie nigdzie, a co do reklamacji to czego miała być dotyczyć? Błąd w katalogu produktów nie jest zależny ode mnie, mogę jedynie zgłosić błąd jak każdy użytkownik gdy go zauważę
 
oznacz moderatorów
Gravediggaz25
#8 Zapaleniec#

Taką dostałem odpowiedź 😕

oznacz moderatorów
komis-bell
#21 Demiurg#

@Gravediggaz25 Problem z katalogiem jest taki, że często allegro nawet pomimo zgłaszania błędów nie robi z tym NIC. Ostatnio zgłosiłem ewidentny błąd produktu z katalogu w ofercie którą wystawiałem na sprzedaż i dokładnie opisałem co jest nie tak z "produktem" to dostałem odpowiedź, że:

"Dzień dobry,

dziękuję Państwu za cierpliwość.

Otrzymałam informację, że zmiana nie zostanie wprowadzona.

W razie wątpliwości pozostaję do Państwa dyspozycji. "


Problem był w tym, że 'produkt' - konsola PS4 w wersji "FAT" (pierwsza generacja) miała w nazwie SLIM a zdjęcia przedstawiały kilka różnych kombinacji konsol w 3 różnych wersjach FAT/SLIM/PRO z kilkoma padami, bez padów, z grami, bez gier itp. Totalny kosmos.

Ciężko jest więc mieć o to pretensje do sprzedawcy - jak widać zgłaszamy błędy ale nikt z tym nic nie robi.

Był to ostatni raz kiedy zgłaszałem jakiekolwiek błędy - niech się dzieje co chce.

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

Zgłoszenie nr. 25357389




oznacz moderatorów
Gravediggaz25
#8 Zapaleniec#

Ja doskonale rozumiem ze to nie zła chęć sprzedającego ale niestety pieniądz mój ...

oznacz moderatorów
pinsplash
#21 Demiurg#

@k_owczarek1 nie lubi konsol

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@komis-bell, poprosiłam o ponowną weryfikację Twojego zgłoszenia. Otrzymałam odpowiedź, że EAN oraz kod producenta w produkcie wyraźnie wskazują konsolę PS4 Slim + 2 pady. Być może zmyliły Cię zdjęcia w produkcie, natomiast wszystkie zostały usunięte zgodnie z Twoją sugestią, choć pewnie niezgodnie z intencją - usunęliśmy je, ponieważ prezentowały one inne wersje/zestawy lub zdjęcia używanej konsoli.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
komis-bell
#21 Demiurg#

@mr_oma W takim razie otrzymałaś błędną odpowiedź bo zarówno kod producenta (CUH-1116A) jak i EAN wskazują na konsolę PS4 - "FAT".

oznacz moderatorów
Gravediggaz25
#8 Zapaleniec#

U mnie na szczęście się wyjaśniło pozytywnie i sprzedający zwrócił pieniążki także super mam nadzieje ze także tutaj się wszystko wyjaśni 🙂

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@komis-bell, z tego, co widzę pod EAN 0711719927204 oraz 711719927204, widnieje kod producenta 9927204. Czy na pewno mówimy o tym samym produkcie?

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
komis-bell
#21 Demiurg#

@mr_oma Do jakiego produktu była podpięta aukcja 12466215785?

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@komis-bell, pod EAN 0711719282365. Twoje zgłoszenie jest podpięte pod inny produkt - do tego nie zgłaszałeś sugestii.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
komis-bell
#21 Demiurg#

@mr_oma Hmmmmmm... Ok bez bicia przyznaję się, że nie wiem o co w takim razie chodzi. Wygląda na to, że jednak błąd wynika z mojego niedopatrzenia ale nie mam pojęcia jak do niego doszło.
Biję się w pierś i zwracam honor 🙂

oznacz moderatorów