anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zawartość oferty, a zawartość przesyłki

patryk_pawlak
#8 Zapaleniec#

Mam pytanie, może proste i trochę głupie, ale.. czy jeśli w ofercie znajdują się zdjęcia przedmiotu z kartą gwarancyjną, opakowaniem, torbą do niego, ale nic nie ma o tych rzeczach w treści oferty (nie jest też napisane, że zdjęcia są poglądowe) to czy w takiej sytuacji jako oferta liczony jest tekst oferty oraz zdjęcia czy tylko jej tekst?

oznacz moderatorów
27 ODPOWIEDZI 27

patryk_pawlak
#8 Zapaleniec#

@KnowhereWiem, wiem. Dlatego chciałem się dowiedzieć czy zdjęcia traktować jako ofertę, czy tylko sam opis, bo nie byłem pewien czy zdjęcia nie są traktowane tylko poglądowo.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Pracownik Allegro poinformował Cię w Dyskusji, że sprzedawca ma blokadę wystawiania ofert? Jeśli tak, to upominaj się co kilka dni w Dyskusji o brakujące elementy i nie zamykaj jej. Sprzedawca w końcu się odezwie.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@patryk_pawlak sprzedający ma 25 pozytywnych  komentarzy i tylko 1 negatyw, ale może dla Ciebie będzie istotny. 🙂

@Kaliope_Brzeg jak ktoś poprosi o paragon, to pewnie wyślesz i nie będziesz robiła trudności. 🙂

oznacz moderatorów

patryk_pawlak
#8 Zapaleniec#

@konto zamknięteten negatyw to akurat ode mnie 😅

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@patryk_pawlak czyli jednak ma to dla Ciebie znaczenie 😁

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@patryk_pawlak No i sprzedawca się obraził 🤣

Ula

Ula
oznacz moderatorów

ZibiK30
#18 Luminarz#

@WREDZIA-W1 Faktycznie, nawet usunął już aukcję  z zegarkiem, a jeszcze chwilę temu mogłem go kupić 😄

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów

patryk_pawlak
#8 Zapaleniec#

Dzięki wszystkim za pomoc w tej sprawie. Mam jeszcze drobne pytanie co do samego POK, z jakiego punktu myślicie żeby to zgłaszać: "niekompletność zamówienia" czy raczej "zamówienie niezgodne z opisem"?

oznacz moderatorów