anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

zblokowanie przedmiotów do zapłaty- czy można cofnąć?

Selena12
#1 Nowicjusz#

Witam. Mam problem z "rozdzieleniem" przedmiotów za które chciałam zapłacić u jednego Sprzedającego. Kupiłam kilkanaście rzeczy od jednego Sprzedającego, chciałam zapłacić tylko za część (niektóre licytacje jeszcze trwają ) i przy przechodzeniu do płatności zaznaczone przedmioty zostały zblokowane. Płatności nie dokończyłam ze względu na to, że kwota do zapłaty okazała się zbyt duża jak na moje chwilowe możliwości- nie przeliczałam na bieżąco dodając przedmioty do zapłaty. Cofnęłam się więc i chciałam wybrać mniej rzeczy ( niektóre jeszcze licytuję więc i tak będę musiała wykonać jeszcze jeden przelew za kilka dni, Sprzedawca też nie wysyła więcej niż 10 rzeczy w jednej paczce ) ale teraz nie potrafię usunąć żadnych aukcji z tych zblokowanych do zapłaty. Czy jest na to sposób? 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

xyz96
#21 Demiurg#

Nie wiem co dokładnie tam zrobiłaś, ale wejdź w zakładkę Kupione, przy właściwych przedmiotach kliknij Anuluj w rozpoczętych płatnościach, potem zaznacz przedmioty które chcesz opłacić i na dole kliknij Płacę.

oznacz moderatorów

Selena12
#1 Nowicjusz#

Ta płatność jest anulowana, ale przedmioty za które chciałam zapłacić pozostają połączone na moje liście kupionych i ani w liście, ani klikając w szczegóły czy przechodząc znów do płatności nie ma "okienek" przy poszczególnych rzeczach, które mogłabym zaznaczyć lub odznaczyć ani też opcji "anuluj" przy poszczególnych rzeczach... Próbowałam na różne sposoby, ale nie jestem w stanie tego zmienić.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Jest tam opcja "Zwróć całość albo część zakupów"? Jeśli jest skorzystaj z niej. Jeśli nie ma, wyślij sprzedawcy mailem oświadczenie o odstąpieniu od umowy za wszystko, a potem kup ponownie tyle, ile chcesz opłacić, nie kupuj hurtem.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

Pamiętaj, tam gdzie masz styczność z płaceniem, opłatami, nigdy nie klikaj COFNIJ
(w przeglądarce), bo to powoduje problemy. Zawsze idziesz na bieżąco, usuwając
po kolei zbędne rzeczy 🙂

oznacz moderatorów