anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

zdublowana płatność

domi9002
#7 Wielbiciel#

jak odzyskac zdublowana płatność ? 

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

Vryko
#18 Luminarz#

Sama wróci na konto, do 3 dni. 

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

domi9002
#7 Wielbiciel#

dziekuje za info 

oznacz moderatorów

Client:93690938
#8 Zapaleniec#

Mam teraz taką samą sytuację. Sprawdzę to i napiszę za kilka dni, aby wszystkich upewnić.

oznacz moderatorów

Client:93690938
#8 Zapaleniec#

No i niestety nic nie wraca. Nie wiadomo po co luminiarz wprowadza innych, choć może nie za darmo w błąd, a domi9002 nie pisze dalej, że nic z tego, natomiast ja otrzymuję same lajki. Trzeba reklamować i to nie wiadomo ile. Ciągłe rozpytywanie i wymaganie okazania dodatkowych skanów, niezwiązanych z [edycja] i niewymaganych do płatności, ale do oddania pieniędzy - to już tak. Choć i tak nie wiem, czy to wystarczy i nie skroją tej kasy ot tak, bo nie.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:93690938 Bo tak powinno być i nie było tu opisanych przypadków o tzw. reklamacji, jak ty piszesz.

oznacz moderatorów

Client:93690938
#8 Zapaleniec#

Nie ma żadnych zwrotów, pomimo przesłania dodatkowych danych.

domi9002, jak i wszyscy inni oszukani - napiszcie,  że nie otrzymaliście niczego i ta kasa przepadła dla alegrogo.

 

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Client:93690938, podasz numer oferty, którą podwójnie opłaciłeś? Dodam tylko, że operatorzy realizują wpłaty w dni robocze.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

Client:93690938
#8 Zapaleniec#

I co jeszcze podać, ale tym razem tobie? Znowu to samo, czy już jakieś dodatkowe dane? A tamto podane wcześniej wszystko przeze mnie zginęło? To spamy czy inne fejki lub oferty reklamowe będą teraz przychodzić z dwóch stron, a nie tylko raz?

Operatorzy nie spóźniają się już o aż 3 dni robocze, bo mają potwierdzenie wykonania płatności x2. A aledrogo nic  nie chce pokazać, ale żąda numerów kont czy ich skanów ot tak.

oznacz moderatorów